0

Sejfy ścienne

Sejfy ścienne

sejf ścienny

Sejf ścienny KSN 20-K

sejf ścienny - konsmetal

Sejf ścienny KSN 35-EM

Sejfy ścienne

Jeśli posiadasz w swoim domu lub biurze coś, co uważasz za niezwykle cenne - to nawet w przypadku, gdy mowa o wartości sentymentalnej, a nie pieniężnej, warto zadbać o właściwe zabezpieczenie tej własności. Sejfy ścienne dostępne w tej kategorii są w rzeczy samej tym, co może Ci w tym pomóc. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Sejf ścienny – w domu, w biurze i nie tylko

Certyfikowany sejf ścienny, to bez wątpienia nie jest coś, co można spotkać jedynie w nielicznych domach, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na montaż sejfów. Dziś każdy, kto chce w prawidłowy sposób chronić swoich oszczędności, kosztowności, ale też przedmioty o wysokiej wartości sentymentalnej, powinien zadbać o najlepsze miejsce do tego celu, a sejfy ścienne dostępne w ofercie sklepu Konsmetal z pewnością takie będą.

Dlaczego sejf ścienny to dobry pomysł?

Sejf ścienny to podobnie, jak skrytki depozytowe -  bardzo wygodne rozwiązanie, co jest dodatkowym atutem. Jednak wyróżnikiem sejfów ściennych jest to, że ich swoista konstrukcja pozwala na instalację (jak sama nazwa wskazuje) bezpośrednio w ścianie, co jest wygodne podczas użytkowania i nie zajmuje dużo miejsca. Co więcej, będzie to też dodatkowy atut, który pozwoli ukryć sam sejf, co niejako stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Oferta Konsmetal24.pl pod tym względem jest bogata i różnorodna, dzięki czemu w sejfie ściennym z powodzeniem ukryjemy przedmioty, w zależności od gabarytów. W większości przypadków jest to gotówka, biżuteria, ważne dokumenty, akty notarialne, testamenty, papiery wartościowe, ale też zdjęcia, pamiątki rodzinne oraz inne przedmioty o dużej wartości sentymentalnej.

Masz certyfikaty do przechowywania? Sejf ścienny może być rozwiązaniem!

Zachęcamy do umieszczania w sejfach ściennych majątku o wartości do 12 średnich pensji krajowych zgodnie z normą europejską PN-EN 14450:2006, klasa S1. Jest to też idealne miejsce do przechowywania broni palnej i amunicji - zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji. Warto też przejrzeć dostępne w naszym asortymencie inne sejfy na broń, jeśli chcesz sprawdzić alternatywy dla ściennego typu.

Sejfy ścienne - szczegółowy opis budowy

Korpus sejfów Koliber oferowany w naszej fabryce sejfów ściennych wykonany jest z wysokiej jakości blachy, o podwyższonej odporności na sforsowanie. Wzmocniona płyta drzwi o grubości 5 mm z dodatkową osłoną mechanizmu ryglowego i zamka - obejmuje solidne rygle o średnicy 20 mm. Jest też wewnętrzna i zewnętrzna blokada drzwi uniemożliwiająca otwarcie zaryglowanego sejfu po wycięciu zawiasów. Jeśli chodzi o dodatkowe rozwiązania zabezpieczeń to wieniec w przedniej części sejfu zapewnia estetyczne wykończenie montażu, natomiast kołnierz w tylnej ścianie zapewnia stabilne zakotwienie sejfu w ścianie. W obrysie drzwi znajdują się progi utrudniające dostęp do rygli, a także chroniące przed wepchnięciem drzwi sejfu do środka podczas próby sforsowania. Ponadto oferowane w Konsmetal24.pl sejfy ścienne posiadają solidne drzwi z zawiasowaniem wewnętrznym z kątem otwarcia 100o. Ich standardowym kolorem (domyślnym) jest jasnoszary (popielaty) RAL 7035. Z naszej strony zapewniona gwarancja na 24 miesiące.

Rodzaje stosowanych zamków w sejfach ściennych:

- zamek kluczowy klasa A, klucze L=95 szt.2. (symbol K)

- zamek elektroniczny klasy A typ HSL (symbol EA)

- zamek elektroniczny klasa B EM 20-20 (symbol E)

Wyposażenie podstawowe sejfów do wmurowania:

- KSN 35 - półki w opcji

- KSN 45 - 1 półka

Interesują Cię wysokiej klasy sejfy ścienne od Konsmetal24.pl? Zapraszamy do kontaktu!


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.