0

Sejfy meblowe Konsmetal

Sejfy meblowe ML klasa S1 KONSMETAL WARSZAWA

sejf konsmetal

Sejf ML 67/S1-E z zamkiem  elektronicznym.

sejf na pieniądzei dokumenty - sejf konsmetal

Sejf ML 100/S1-K z zamkiem kluczowym.

Z jakich powodów Sejf Konsmetal powinien być w Twoim domu?

Dziś w dobie wielu niebezpieczeństw, praktycznie w każdym domu powinny być obecne różnego rodzaju elementy, gwarantujące bezpieczeństwa, a to zarówno domownikom, jak i dobrom materialnym, którymi dysponujemy.

Dobrym rozwiązaniem jest instalacja systemów alarmowych, a także współpraca z renomowaną firmą ochroniarską, jednakże bezpośrednią ochronę dla naszych kosztowności, zapewni jedynie wysokiej jakości sejf Konsmetal, odpowiednio dostosowany do tego, jakiego typu zawartość będą w nich przechowywane.

W naszym sklepie posiadamy sejfy, które dedykowane są do konkretnego rodzaju przedmiotów, z różnymi typami zamków, o zróżnicowanej budowie, a także o odmiennych możliwościach pod względem montażu. Rozbudowana oferta to szansa na to, aby każdy mógł odnaleźć dokładnie to, czego poszukuje.

Sejfy ML posiadają certyfikat klasy S1 typ 2

Zaprojektowane do ochrony wartości, dokumentów niejawnych, oraz jako szafy na broń palną i amunicji. Sejfy pancerne posiadają aktualny certyfikat odporności antywłamaniowej w klasie S1 wg normy PN-EN 14450 oraz spełniają wymagania Rozporządzenia Rady Ministrów z maja 2012 roku jako typ 2. W produktach klasy S1 można przechowywać walory do równowartości 12 średnich pensji krajowych.

Budowa sejfów meblowych ML

Korpus 1-no płaszczowy z blachy stalowej grubości 3,0 mm, otwór drzwiowy wzmocniony solidną ramą antywłamaniową zabezpieczającą przed wyrwaniem drzwi oraz przed ich wbiciem do wnętrza. Drzwi dwupłaszczowe grubości 65 mm z płytą czołową grubości 5,0 mm. Drzwi sejfu blokowane są ruchomymi ryglami oraz ryglem stałym od strony zawiasów. Przed próbą włamania ochraniają zamki zabezpieczone płytkami ze stali manganowej. Do wyboru posiadamy zamki kluczowe, szyfrowe mechaniczne oraz elektroniczne, ich funkcje opisujemy w kartach produktów. Standardowo drzwi są prawe - lewe za dopłatą. Sejfy malowane są ekologicznymi farbami proszkowymi. Kolorem standardowym (domyślnym) jest jasny szary (popielaty) RAL 7035 oraz bez dopłaty czarny RAL 9005 na zamówienie. Inne kolory wg indywidualnej wyceny.

Stosowane zamki w sejfach meblowych Konsmetal

Modele do wysokości 670 mm, zamykane są jednym zamkiem. W sejfach o wysokości 1000 mm jest możliwość zainstalowania dwóch dowolnych zamków. W dnie znajdują się dwa otwory do przytwierdzenia do podłoża.

K   - kluczowy klasa A

S   - szyfrowy Klasa A

EM - elektroniczny klasa B (EM20-20)

E   - elektroniczny klasa B (Combogard)
 

Wyposażenie podstawowe:

ML 45, ML 67 - 1 półka

ML 100         - 2 półki
 

Transport firmą kurierska gratis.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy sejf Konsmetal był kontrolowanym zakupem, dlatego nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo. Wybór odpowiedniego sejfu nie jest łatwym zadaniem, dlatego dbamy o pełne wsparcie podczas tego procesu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu w razie potrzeby wyjaśnienia pewnych pojęć lub rozwiania wątpliwości.

 


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.