0

Sejfy meblowe Konsmetal

Sejfy meblowe ML klasa S1 KONSMETAL WARSZAWA

sejf konsmetal

Sejf ML 67/S1-EA z zamkiem  elektronicznym.

sejf na pieniądzei dokumenty - sejf konsmetal

Sejf ML 100/S1-K z zamkiem kluczowym.

Sejfy meblowe klasa S1

Chcąc w odpowiedni sposób zabezpieczyć gotówkę, broń, czy ważne dokumenty - warto rozważyć sejfy meblowe klasa S1, które mamy przyjemność zaprezentować w tej kategorii. Oferta jest na tyle bogata i interesująca, że nikt nie będzie mieć problemu ze znalezieniem właściwego produktu. W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji.

Sejf meblowy Konsmetal - z jakich powodów powinien być również w Twoim domu?

Już od dawna tak samo sejfy na broń, czy kosztowności są koniecznością, a nie fanaberią najbogatszych. Wręcz nie jest przesadą stwierdzić, że dziś w dobie wielu niebezpieczeństw, praktycznie w każdym domu powinny być obecne różnego rodzaju elementy, gwarantujące bezpieczeństwa, a to zarówno domownikom, jak i dobrom materialnym, którymi dysponujemy.Oczywiście same wysokiej jakości sejfy meblowe to nie wszystko. Dobrym rozwiązaniem jest również instalacja systemów alarmowych, a także współpraca z renomowaną firmą ochroniarską. Jednakże jeśli chodzi o bezpośrednią ochronę dla naszych kosztowności, zapewni ją jedynie wysokiej jakości sejf Konsmetal, odpowiednio dostosowany do tego, jakiego typu zawartość będą w nich przechowywane.

Dlaczego sejfy meblowe Konsmental to dobry wybór?

W naszym sklepie posiadamy sejfy, które dedykowane są do konkretnego rodzaju przedmiotów, z różnymi typami zamków, o zróżnicowanej budowie, a także o odmiennych możliwościach pod względem montażu. Rozbudowana oferta to szansa na to, aby każdy mógł znaleźć dokładnie to, czego poszukuje. Konkretnie w tym miejscu naszej fabryk sejfów meblowych prezentujemy modele typu meblowego, na czele z tak wybitnymi produktami jak sejf meblowy ML 100/S1-EM - wyróżniający się doskonałymi parametrami oraz wyposażeniem.

Sejfy ML - jakość potwierdzona certyfikatem klasy S1 typ 2

Oferowane w tym miejscu sejfy meblowe zostały pieczołowicie zaprojektowane do ochrony wartości, dokumentów niejawnych, oraz jako szafy na broń palną i amunicji. Sejfy pancerne posiadają aktualny certyfikat odporności antywłamaniowej w klasie S1 wg normy PN-EN 14450 oraz spełniają wymagania Rozporządzenia Rady Ministrów z maja 2012 roku jako typ 2. W produktach klasy S1 można przechowywać walory do równowartości 12 średnich pensji krajowych.

Sejfy meblowe ML - jak są zbudowane?

Aby lepiej zrozumieć jakość oferowaną przez sejfy meblowe klasy S1 ML - warto pochylić się nad szczegółami ich budowy. Posiadają korpus 1-no płaszczowy z blachy stalowej grubości 3,0 mm, otwór drzwiowy wzmocniony solidną ramą antywłamaniową zabezpieczającą przed wyrwaniem drzwi oraz przed ich wbiciem do wnętrza. Drzwi dwupłaszczowe grubości 65 mm są połączone z płytą czołową grubości 5,0 mm, co czyni je niezwykle niezawodnym rozwiązaniem. Drzwi sejfu blokowane są ruchomymi ryglami oraz ryglem stałym od strony zawiasów, natomiast przed próbą włamania ochraniają zamki zabezpieczone płytkami ze stali manganowej. Istotne jest również to, że do wyboru posiadamy zamki kluczowe, szyfrowe mechaniczne oraz elektroniczne, ich funkcje opisujemy w kartach produktów. Każdy klient w takim szerokim asortymencie naszej fabryki sejfów meblowych znajdzie rozwiązanie zgodne z potrzebami. Jesteśmy również otwarci na indywidualne dopasowanie - standardowo drzwi są prawe, natomiast lewe za dopłatą. Jeśli chodzi o kwestie wykończenia, sejfy malowane są ekologicznymi farbami proszkowymi. Kolorem standardowym (domyślnym) jest jasny szary (popielaty) RAL 7035. Inne kolory wg indywidualnej wyceny - w razie zainteresowania, zapraszamy do kontaktu.

Zamki stosowane w sejfach meblowych Konsmetal - jakość i solidność

Modele do wysokości 670 mm, zamykane są jednym zamkiem. W sejfach o wysokości 1000 mm jest możliwość zainstalowania dwóch dowolnych zamków. W dnie znajdują się dwa otwory do przytwierdzenia do podłoża.

K   - kluczowy klasa A (Symbol A)

S   - szyfrowy Klasa A (Symbol S)

EA   - elektroniczny klasa A (Symbol EA)

EM - elektroniczny klasa B (Symbol EM)
 

Potrzebny transport sejfu? W Konsmetal24 dostawa na każdy adres!

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy sejf Konsmetal był kontrolowanym zakupem, dlatego nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo. Wybór odpowiedniego sejfu nie jest łatwym zadaniem, dlatego dbamy o pełne wsparcie podczas tego procesu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu w razie potrzeby wyjaśnienia pewnych pojęć lub rozwiania wątpliwości.

 


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.