0

Sejfy kasjerskie z szufladą

Sejfy kasjerskie z szufladą wrzutową

 

ML 45+/S1 (klasa S1)

SL 67+/I (klasa I)


Sejfy kasjerskie z szufladą to przede wszystkim wyposażenie instytucji bankowych i finansowych. Szuflady, w które wyposażone są tego typu urządzenia to kasety wrzutowe posiadające mechanizm z zapadnią kierującą depozyt do komory sejfu. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne deponowanie gotówki bez dostępu do całej zawartości sejfu. W naszej ofercie znajdują się też multisejfy o indywidualnie zabezpieczonych komorach (szufladach) i kasety oraz sejfy wrzutowe. Dzięki intuicyjnej obsłudze, niewielkim wymiarom i skutecznym zabezpieczeniom proponowane przez firmę Konsmetal sejfy depozytowe i podobne urządzenia idealnie nadają się do wykorzystania w wielu miejscach, w których może wystąpić konieczność zdeponowania nadmiaru gotówki, czyli np. w punktach handlowych, restauracjach, stanowiskach kasowych w punktach usługowych.

 


Wysoka jakość zabezpieczeń dla każdego – sejfy wrzutowe

Oferujemy szereg rozwiązań do wykorzystania w przedsiębiorstwach i instytucjach. Wszystkie sejfy depozytowe, wrzutnie i kasety wrzutowe z naszej oferty wykonane są z najwyższą starannością, która gwarantuje bezpieczeństwo mienia naszych Klientów. Szeroki wybór sejfów depozytowych oraz multisejfy o różnych klasach zabezpieczeń to nasz sposób na zapewnienie dopasowanej do każdych potrzeb ochrony wartości pieniężnych.

  Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem firmy Konsmetal oraz możliwościami personalizacji i wykorzystania każdego z rozwiązań. Oferujemy również sejfy domowe i biurowe do bezpiecznego przechowywania wartości pieniężnych, dokumentów i broni.

 

Przeznaczenie sejfów kasjerskicj z szufladą

urządzenia kasjerskie do deponowania i przechowywania wartości pieniężnych. Posiadają atesty odporności antywłamaniowej Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie.

 

Konsmetal oferuje dwa rodzaje sejfów kasjerskich z szufladą;

1. Klasy S1 wg PN-EN 14450:2006. W sejfie można przechowywać do równowartości 12 średnich pensji krajowych. Szuflada wyposażona jest w gniazdo o wymiarach 170 x 110 x 35 mm. Proces deponowania polega na wysunięciu szuflady, umieszczenie depozytu w ww gnieździe. Wsunięcie szuflady powoduje uchylenie się zapadni pod depozytem, który wpada do komory sejfu. Komora sejfu zamykana jednym zamkiem kluczowym, inne zamki w opcji wyposażenia dodatkowego.

2. Klasy I wg PN-EN 1143. W sejfie można przechowywać do równowartości 120 średnich pensji krajowych. Szuflada wyposazona jest w kasetę na bilon i banknoty <widok kasety>

Prezentowane produkty świetnie spisują się w miejscach gdzie dochodzi do obrotu gotówki jak np. biura, sklepy, stacje benzynowe. Tego typu rozwiązania znacznie usprawniają praseę na stanowisku kasowym. Zdeponowania wartości bez otwierania drzwi. W tylnej części szuflady jest komora, pod nią zapadnia. Po zamknięciu szuflady dno opada i depozyt wpada do komory sejfu. Maksymalny wymiar depozytu; 30 x 100 x 320 mm. Komora sejfu zamykana jednym lub dwoma zamkami, szuflada jednym dowolnym zamkiem.

 

Zabezpieczenie sejfu kasjerskiego

W dnie znajdują się dwa otwory montażowe. Całość pokryta jest odpornym na uszkodzenia lakierem proszkowym w kolorze jasnoszarym. Sejfy wykonywane są w wersji prawostronnej, na życzenie klienta wykonamy je w wersji lewostronnej.

 
Sejfy zamykane są następującymi zamkami;

K   - zamek kluczowy klasa A

S   - zamek szyfrowy mechaniczny

EM - zamek elektroniczny EM20-20 klasa B

E   - zamek elektroniczny Combogard klasa B.

 

Transport firmą kurierską gratis


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.