0

Sejfy kasjerskie z szufladą

Sejfy kasjerskie z szufladą wrzutową

 

ML 45+/S1 (klasa S1)

SL 67+/I (klasa I)

 

Przeznaczenie sejfów kasjerskicj z szufladą

urządzenia kasjerskie do deponowania i przechowywania wartości pieniężnych. Posiadają atesty odporności antywłamaniowej Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie.

Konsmetal oferuje dwa rodzaje sejfów kasjerskich z szufladą;

1. Klasy S1 wg PN-EN 14450:2006. W sejfie można przechowywać do równowartości 12 średnich pensji krajowych. Szuflada wyposażona jest w gniazdo o wymiarach 170 x 110 x 35 mm. Proces deponowania polega na wysunięciu szuflady, umieszczenie depozytu w ww gnieździe. Wsunięcie szuflady powoduje uchylenie się zapadni pod depozytem, który wpada do komory sejfu. Komora sejfu zamykana jednym zamkiem kluczowym, inne zamki w opcji wyposażenia dodatkowego.

2. Klasy I wg PN-EN 1143. W sejfie można przechowywać do równowartości 120 średnich pensji krajowych. Szuflada wyposazona jest w kasetę na bilon i banknoty <widok kasety>

Prezentowane produkty świetnie spisują się w miejscach gdzie dochodzi do obrotu gotówki jak np. biura, sklepy, stacje benzynowe. Tego typu rozwiązania znacznie usprawniają praseę na stanowisku kasowym. Zdeponowania wartości bez otwierania drzwi. W tylnej części szuflady jest komora, pod nią zapadnia. Po zamknięciu szuflady dno opada i depozyt wpada do komory sejfu. Maksymalny wymiar depozytu; 30 x 100 x 320 mm. Komora sejfu zamykana jednym lub dwoma zamkami, szuflada jednym dowolnym zamkiem.

Zabezpieczenie sejfu kasjerskiego

W dnie znajdują się dwa otwory montażowe. Całość pokryta jest odpornym na uszkodzenia lakierem proszkowym w kolorze jasnoszarym. Sejfy wykonywane są w wersji prawostronnej, na życzenie klienta wykonamy je w wersji lewostronnej.

Sejfy zamykane są następującymi zamkami;

K   - zamek kluczowy klasa A

S   - zamek szyfrowy mechaniczny

EM - zamek elektroniczny EM20-20 klasa B

E   - zamek elektroniczny Combogard klasa B.

Transport firmą kurierską gratis


Kontakt ze sklepem

Sklep prowadzi Biuro Handlowe firmy Konsmetal-Poltrezor Sp.J.