0

Sejfy kasjerskie z szufladą

Sejfy kasjerskie z szufladą wrzutową

 

SL 67+/I (klasa I)

Sejfy kasjerskie z szufladą

Bogata i kompleksowa oferta Konsmetal24 nie byłaby pełna, gdyby nie znalazły się w niej sejfy kasjerskie z szufladą stanowiące podstawę tej kategorii sprzętu. Co ważne, oferowane sejfy spełniają wymagania klasy I wg PN-EN 1143. W każdym z nich, czy to sejf kasjerski SL 67+/I - K (klasa I) czy inny model - można przechowywać do równowartości 120 średnich pensji krajowych.

Sejfy kasjerskie z szufladą wrzutową i ich zastosowanie

Sejfy kasjerskie z szufladą stanowią wyposażenie stacji benzynowych, instytucji bankowych i finansowych, świetnie spisują się w miejscach gdzie dochodzi do obrotu gotówki jak np. biura, sklepy itp. Tego typu rozwiązania znacznie usprawniają pracę na stanowisku kasowym. Szuflada pozwala na zdeponowanie wartości bez otwierania drzwi sejfu. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne deponowanie gotówki bez dostępu do całej zawartości sejfu.

Wyposażenie sejfu kasjerskiego - oferta od Konsmetal24.pl

Każdy z oferowanych sejfów kasjerskich z szufladą składa się z komory głównej oraz szuflady. Szuflada wyposażona jest w kasetę na bilon i banknoty. W tylnej części szuflady jest miejsce na depozyt, pod nim ruchome dno. Po zamknięciu szuflady dno opada i depozyt wpada do komory sejfu. Maksymalny wymiar depozytu wynosi 30 x 100 x 320 mm. Standardowo szuflada zamykana jest jednym zamkiem kluczowym, w wyposażeniu dodatkowym jest możliwość wyboru innego. W razie zainteresowania takim rozwiązaniem - prosimy o kontakt z naszym sklepem z sejfami kasjerskimi. Komora główna standardowo zamykana jest jednym zamkiem kluczowym. Oczywiście jest możliwość zastosowania innego zamka oraz zainstalowania dodatkowego, wyboru rodzaju zamków klient dokonuje w wyposażeniu dodatkowym. Komora główna wyposażona jest w jedną półkę, pod półką znajduje się przestrzeń na depozyty. W dnie są 2 otwory montażowe. Drzwi prawe, na życzenie klienta w wersji lewostronnej - tutaj również prosimy o kontakt, jeśli jest takie życzenie. Całość pokryta jest odpornym na uszkodzenia lakierem proszkowym w kolorze jasnoszarym. W naszej ofercie znajdują się też skrytki depozytowe, kasety wrzutowe oraz sejfy wrzutowe.

 

Sejfy zamykane są następującymi zamkami:

- K - zamek kluczowy klasa A

- S - zamek szyfrowy mechaniczny klasa A

- E - zamek elektroniczny EM20-20 klasa B

Jako renomowana fabryka sejfów kasjerskich dbamy o pełną satysfakcję z zakupów każdego klienta. Dlatego nie tylko można liczyć na nas, jeśli chodzi o interesującą ofertę, wsparcie merytoryczne podczas zakupów, ale też w zakresie dowozu zamówionych sejfów kasjerskich we wskazane miejsce - zapewniamy transport firmą kurierską gratis.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.