0

Kasy pancerne klasy II STANDARD

 Kasy pancerne klasy II Standard
 

Szukając rozbudowanego zabezpieczenia dla swoich dóbr - warto zwrócić uwagę na kasy pancerne klasy II Standard, które oferujemy w szerokim wyborze. Wzbogacone w liczne mechanizmy i sprawdzone funkcje ochronne są w stanie solidnie chronić gotówkę, wartościowe pieniądze, czy poufne dokumenty. Oferta Konsmetal24.pl w zakresie kas pancernych tej klasy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kasy pancerne klasy II Konsmetal

W asortymencie sklepu Konsmetal znajdziesz solidne kasy pancerne, przeznaczone do bezpiecznego przechowywania mienia. Charakteryzują się odpornością antywłamaniową na najwyższym poziomie, dzięki czemu doskonale nadają się do przechowywania zarówno dużych ilości gotówki i wartościowych przedmiotów, jak i ważnych, poufnych dokumentów. Zabezpieczają składowane w nich przedmioty nie tylko przed osobami niepożądanymi, ale również przed ogniem. Podobnie jak szafy metalowe biurowe, czy też skrytki depozytowe - są niezbędnym wyposażeniem instytucji oraz firm, w których bezpieczeństwo mienia jest priorytetem. Kasy pancerne charakteryzują się wyższą klasą zabezpieczeń niż sejfy domowe czy biurowe.

Kasy pancerne klasy II – gdzie można je zastosować?

Oferowane przez nas produkty mają solidną konstrukcję oraz wyposażone są w atestowane zamki i rozbudowany system ryglowy. Proponujemy kasy pancerne o klasie zabezpieczeń od II do VIII, co odpowiada wartościom od 180 do 2400 średnich pensji krajowych. Urządzenia tego typu wykorzystywane są w organizacjach finansowych oraz wielu firmach i instytucjach, do przechowywania większych ilości pieniędzy, ważnych dokumentów oraz broni palnej czy amunicji. W kategorii naszego sklepu z kasami pancernymi proponujemy również urządzenia przenośne, służące do przechowywania biżuterii, dokumentów oraz innych drogocennych dóbr. Posiadają zaawansowane zabezpieczenia oraz dają możliwość zainstalowania w nich systemu alarmowego. Chronią przechowywane w nich mienie w takim samym stopniu, jak wolnostojące kasy i szafy pancerne.

Kasy pancerne klasy II standard - co znajdziesz w Konsmetal24?

Nasz asortyment zawiera też kasy pancerne transferowe, dedykowane małym placówkom bankowym, umożliwiające bezpieczne przekazywanie gotówki. Urządzenia te, zwane kaso-śluzami, pozwalają na przekazanie i odbiór pieniędzy bez bezpośredniego kontaktu między bankiem a konwojem. Jest to niezwykle ważne szczególnie w sytuacji, gdy ładunek jest deponowany i odbierany przez jeden konwój, co często ma miejsce w tego typu placówkach. Produkty oferowane przez Konsmetal-Poltrezor wykonane są z wysokiej klasy surowców oraz wyposażone w nowoczesne zabezpieczenia. Proponujemy rozwiązania o dużej różnorodności, z możliwością precyzyjnej personalizacji. Możemy dostosować każdy z obecnych w naszej ofercie modeli do indywidualnych potrzeb użytkownika, poprzez wyposażenie kasy pancernej w dodatkowe elementy. To najlepszy wybór do przechowywania mienia o znacznej wartości.

Zabezpieczenia zastosowane w naszych kasach pancernych

Zamknięcie kas pancernych KP klasy II jest realizowane jednym lub dwoma zamkami:

K — zamek kluczowy klasy A

S — zamek szyfrowy mechaniczny klasy A

E — zamek elektroniczny EM 2020 klasy B

ET - zamek elektroniczny Tantum MLS klasy B


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.