0

Kasy pancerne KP/II Konsmetal

Kasy pancerne klasy II Standard

kasy pancerne

Kasa pancerna KP 67/II-K

kasa pancerna

Kasa pancerna KP 100/II-EK

 

Kasy pancerne Konsmetal – nasza oferta

  Kasy pancerne to urządzenia do przechowywania mienia, charakteryzujące się przede wszystkim wyższą klasą zabezpieczeń niż popularne sejfy gabinetowe czy domowe. Solidna konstrukcja predestynuje je do przechowywania większych ilości wartości pieniężnych, a także ważnych dokumentów, broni palnej czy amunicji.

 

Cechy charakterystyczne kasy pancernej

Gdy potrzebna jest nam kasa pancerna, w pierwsze kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na jakość wykonania. Chociaż to proste oraz intuicyjne w obsłudze urządzenie, z pewnością powinno być wyjątkowo trwałe. Kasy pancerne musza gwarantować prawidłowe zabezpieczenie mienia w jej wnętrzu, gdyż to jej podstawowe zastosowanie. Nasza oferta zawiera propozycje, które z pewnością okażą się dostosowane do konkretnych potrzeb oraz propozycji klientów. Są to bowiem rozwiązania, które bazują na potencjalne nowoczesnej technologii. Mowa tu u mechanizmach oraz klasie odporności na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, co stanowi dla nas priorytet.

Bardzo istotne są też nowoczesne konstrukcje, co pozwala kasom dostosować się do obowiązujących aktualnie standardów jakości. Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi parametrami technicznymi oferowanych przez nas kas pancernych.

Kto powinien mieć kasę pancerną?

Kasy pancerne sprawdzą się w wielu przypadkach. W zdecydowanej większości, są one podstawowym wyposażeniem lokali komercyjnych, magazynów, firm, a także innych miejsc gdzie przechowuje się ważne dokumenty, gotówkę, broń oraz inne wartościowe przedmioty. Kasa pancerna z pewnością sprawdzi się w każdych warunkach. Jest gwarancją bezpieczeństwa tak samo w domu, jak i w pracy. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie będzie zależało nam na ochronie wartościowych dla nas przedmiotów. Jedną z największych zalet kas pancernych jest ich solidne wykonanie i odpowiednia konstrukcja. Mienie jest bezpieczne, nawet w skrajnych i nieprzewidywalnych warunkach.

  Najwyższej jakości kasy pancerne do różnych zastosowań

W naszym asortymencie znajdują się kasy pancerne o klasie zabezpieczeń od II do VIII, co odpowiada wartościom od 180 do 2400 średnich pensji krajowych. Ponadto, proponujemy urządzenia przenośne, a także kasy pancerne transferowe dla mniejszych placówek bankowych, umożliwiające bezpieczne przekazywanie gotówki. Wszystkie wyróżnia najwyższa jakość wykonania, a także użycie wysokiej klasy surowców i mechanizmów ryglujących oraz zamków.

Firma Konsmetal, oferuje również możliwość dostosowania każdego modelu do indywidualnych potrzeb użytkownika, poprzez wyposażenie ich w dodatkowe elementy. To najlepszy wybór do przechowywania mienia o znacznej wartości.

Kasy pancerne używane są w organizacjach finansowych i wielu firmach oraz instytucjach. Proponujemy najwyższej klasy rozwiązania o dużej różnorodności i możliwości precyzyjnej personalizacji, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem i zastosowanymi zabezpieczeniami.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.