0

Kasy pancerne KP/II Konsmetal

Kasy pancerne klasy II Standard

kasy pancerne

Kasa pancerna KP 67/II-K

kasa pancerna

Kasa pancerna KP 100/II-EK

 

Kasy pancerne Konsmetal – nasza oferta

  Kasy pancerne to urządzenia do przechowywania mienia, charakteryzujące się przede wszystkim wyższą klasą zabezpieczeń niż sejfy gabinetowe czy domowe. Solidna konstrukcja predestynuje je do przechowywania większych ilości wartości pieniężnych, a także ważnych dokumentów, broni palnej czy amunicji.

 

  Najwyższej jakości kasy pancerne do różnych zastosowań

W naszym asortymencie znajdują się kasy pancerne o klasie zabezpieczeń od II do VIII, co odpowiada wartościom od 180 do 2400 średnich pensji krajowych. Ponadto proponujemy urządzenia przenośne, a także kasy pancerne transferowe dla mniejszych placówek bankowych, umożliwiające bezpieczne przekazywanie gotówki. Wszystkie wyróżnia najwyższa jakość wykonania, a także użycie wysokiej klasy surowców i mechanizmów ryglujących oraz zamków. Firma Konsmetal oferuje również możliwość dostosowania każdego modelu do indywidualnych potrzeb użytkownika poprzez wyposażenie ich w dodatkowe elementy. To najlepszy wybór do przechowywania mienia o znacznej wartości.
Kasy pancerne używane są w organizacjach finansowych i wielu firmach oraz instytucjach. Proponujemy najwyższej klasy rozwiązania o dużej różnorodności i możliwości precyzyjnej personalizacji, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem i zastosowanymi zabezpieczeniami!

 

Zamknięcie kas pancernych KP klasy II realizowane jest jednym lub dwoma zamkami:

K   - zamek kluczowy klasy A

S   - zamek szyfrowy mechaniczny klasy A

E   - zamek elektroniczny Combogard klasy B

 

Wyposażenie standardowe szaf pancernych:

 KP 67               - 1 półka

 KP 100             - 2 półki

 KP 120, KP 150 - 3 półki

kasy pancerne


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.