0

Kasy pancerne klasy II STANDARD

Kasy pancerne Konsmetal

        W asortymencie sklepu Konsmetal znajdą Państwo solidne kasy pancerne, przeznaczone do bezpiecznego przechowywania mienia. Charakteryzują się odpornością antywłamaniową na najwyższym poziomie, dzięki czemu doskonale nadają się do przechowywania zarówno dużych ilości gotówki i wartościowych przedmiotów, jak i ważnych, poufnych dokumentów. Zabezpieczają składowane w nich przedmioty nie tylko przed osobami niepożądanymi, ale również przed ogniem. Są niezbędnym wyposażeniem instytucji oraz firm, w których bezpieczeństwo mienia jest priorytetem. Kasy pancerne charakteryzują się wyższą klasą zabezpieczeń niż sejfy domowe czy biurowe.
 

Jakie zastosowania mają kasy pancerne?

     Oferowane przez nas produkty mają solidną konstrukcję oraz wyposażone są w atestowane zamki i rozbudowany system ryglowy. Proponujemy kasy pancerne o klasie zabezpieczeń od II do VIII, co odpowiada wartościom od 180 do 2400 średnich pensji krajowych. Urządzenia tego typu wykorzystywane są w organizacjach finansowych oraz wielu firmach i instytucjach, do przechowywania większych ilości pieniędzy, ważnych dokumentów oraz broni palnej czy amunicji.

     Proponujemy również urządzenia przenośne, służące do przechowywania biżuterii, dokumentów oraz innych drogocennych dóbr. Posiadają zaawansowane zabezpieczenia oraz dają możliwość zainstalowania w nich systemu alarmowego. Chronią przechowywane w nich mienie w takim samym stopniu, jak wolnostojące kasy i szafy pancerne.

     Nasz asortyment zawiera też kasy pancerne transferowe, dedykowane małym placówkom bankowym, umożliwiające bezpieczne przekazywanie gotówki. Urządzenia te, zwane kaso-śluzami, pozwalają na przekazanie i odbiór pieniędzy bez bezpośredniego kontaktu między bankiem a konwojem. Jest to niezwykle ważne szczególnie w sytuacji, gdy ładunek jest deponowany i odbierany przez jeden konwój, co często ma miejsce w tego typu placówkach.

     Produkty oferowane przez Konsmetal-Poltrezor wykonane są z wysokiej klasy surowców oraz wyposażone w nowoczesne zabezpieczenia. Proponujemy rozwiązania o dużej różnorodności, z możliwością precyzyjnej personalizacji. Możemy dostosować każdy z obecnych w naszej ofercie modeli do indywidualnych potrzeb użytkownika, poprzez wyposażenie kasy pancernej w dodatkowe elementy. To najlepszy wybór do przechowywania mienia o znacznej wartości.


Zabezpieczenia zastosowane w naszych kasach pancernych

Zamknięcie kas pancernych KP klasy II jest realizowane jednym lub dwoma zamkami:

K — zamek kluczowy klasy A

S — zamek szyfrowy mechaniczny klasy A

EA — zamek elektroniczny HSL klasy A

E — zamek elektroniczny EM 2020 klasy B

ET - zamek elektroniczny Tantum MLS klasy B
 

Wyposażenie standardowe kas pancernych:

 KP 67 — 1 półka

 KP 100 — 2 półki

 KP 120, KP 150 —3 półki


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.