0

Szafy metalowe na poufne

Szafy metalowe typ 1 klasa A na dokumenty "POUFNE"

zdjęcie

Szafa metalowa MS1M/A 190

zdjęcie

Szafa metalowa MS2M/A 190

Szafy na dokumenty niejawne – nasza oferta

Szafy na dokumenty niejawne to urządzenia zabezpieczające o parametrach zgodnych z przyznanym im certyfikatem. Oferujemy szafy w wielu rozmiarach i kilku klasach zabezpieczeń. Wyróżniamy szafy na dokumenty „poufne”, „tajne” i „ściśle tajne”. Sprawdzają się więc one zarówno w instytucjach wymagających najwyższej ochrony dokumentów, jak i w każdym przedsiębiorstwie, np. do przechowywania akt osobowych pracowników i innych poufnych danych. To najwyższy poziom zabezpieczeń dla różnego rodzaju potrzeb.


Bezpieczeństwo w firmie – szafy na dokumenty niejawne

Przechowywanie dokumentów opatrzonych klauzulą „poufne”, „tajne” lub „ściśle tajne” wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Dlatego proponowane przez firmę Konsmetal rozwiązania są wykonane z najwyższą starannością i zachowaniem najbardziej restrykcyjnych norm. Wykorzystano w nich najlepsze zamki i materiały, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom pełne bezpieczeństwo ich dokumentów. Dodatkowym atutem wyrobów marki Konsmetal jest fakt, że wszystkie szafy na dokumenty niejawne odznaczają się wygodą użytkowania i zastosowaniem praktycznych rozwiązań. Ponadto ich komponenty i szczegółowe parametry można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dlatego proponujemy m.in. dodatkowe skrytki, półki, uchwyty na broń i wiele innych udogodnień. Przedsiębiorcom prowadzącym działalność usługową lub handlową proponujemy również sejfy kasjerskie i sejfy depozytowe pozwalające na ochronę depozytów gotówkowych.

Drzwi szaf na akta "POUFNE"

zamykane są zamkiem kluczowym klasy A z 2 kluczami w komplecie. Istnieje możliwość wyposażenia szafy na dokumenty w drugi dowolny zamek a także zamiany zamka kluczowego na inny z poniższej listy dostępnych zamków:

zdjęcie

Wyposażenie podstawowe

Szafy o wysokości 900 oraz 1000 mm posiadają 2 półki, o wys. 1500 mm posiadają 3 półki, pozostałe modele posiadają 4 półki.

Producent Konsmetal gwarantuje poprawną pracę urządzenia w czasie dwóch lat.

zdjęcie


Kontakt ze sklepem

Sklep prowadzi firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.