0

Szafy metalowe na poufne

szafa metalowa na dokumenty Szafy metalowe typ 1 klasa A na dokumenty "POUFNE"

 

Szafa metalowa MS1/A 100

 

Szafy metalowe MS1M/A 150

szafa na akta osobowe

Szafa metalowa MS1M/A 190

szafy metalowe na dokumenty

Szafa metalowa MS2M/A 190

 

Szafy na dokumenty niejawne – nasza oferta

Szafy metalowe na dokumenty niejawne, są urządzeniami o celach zabezpieczających. Ich parametry mają odpowiadać przyznanym im certyfikatom. Każda z oferowanych przez nas szaf metalowych na akta osobowe i inne dokumenty posiadają różne rozmiary, a także odmienne klasy zabezpieczeń. Będą one dobrym rozwiązaniem w organizacjach, gdzie konieczny jest najwyższy poziom ochrony dokumentów, ale też w każdej firmie, a to w celu przechowywania akt osobowych zatrudnionych pracowników, czy też innych danych, uznawanych za poufne. Mowa tutaj o najwyższym poziomie zabezpieczeń i to dla potrzeb różnego rodzaju.

Posiadane certyfikaty

Dostępne w naszej ofercie szafy metalowe posiadają atest klasy A, zgodnie z zarządzeniem MON Nr 57 z 2011 roku oraz Nr 46 z 2013 roku, zakwalifikowane zostały jako typ 1 zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 2012 roku.

Bezpieczeństwo w firmie – szafy metalowe na dokumenty niejawne

To oczywiste, że przechowywanie tych dokumentów, które opatrzone zostały klauzulą „pufne”, będzie wiązało się z podjęciem ogromnej odpowiedzialności. Mamy tego pełną świadomość, dlatego wszystkie rozwiązania, które udostępnia Konsmental, wykonywane są z największą starannością, a także zachowując przy tym wszystkie, nawet te najbardziej restrykcyjne normy.

Każda szafa pancerne i nie tylko, posiada najwyższej jakości materiały oraz najlepsze zamki, a to sprawia, że możemy naszym klientom zagwarantować pełne bezpieczeństwo dokumentów, które pragną przechowywać.

Sporym atutem produktów sygnowanych marką Konsemetal jest to, że każda szafa metalowa na dokumenty niejawne wyróżnia się komfortem użytkowania, a także wykorzystaniem najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. Co więcej, wszelkie komponenty, a zwłaszcza dokładnie parametry mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika.

Z uwagi na to, bardzo często proponujemy naszym klientom, chociażby dodatkowe skrytki, półki, czujniki wstrząsowe, pozycji drzwi, a także niezliczoną ilość wielu innych udogodnień. Wszystkim właścicielom działalności gospodarczych zorientowanych na usługi lub handel, rekomendujemy dodatkowo wybór sejfy kasjerskie i sejfy depozytowe pozwalające na ochronę depozytów gotówkowych.

Drzwi szaf metalowych na akta "POUFNE"

Szafy tego typu, zamykane są zamkiem kluczowym klasy A, z dwoma kluczami w komplecie. Istnieje możliwość wyposażenia szafy na dokumenty w drugi, dowolny zamek, a także zamiany zamka kluczowego na inny z poniższej listy dostępnych zamków:

szafa pancerna

Wyposażenie podstawowe

Szafki o wysokości 900 oraz 1000 mm posiadają 2 półki, szafy na akta o wys. 1500 mm posiadają 3 półki, modele o wysokości powyżej 1500   mm posiadają 4 półki.

Producent gwarantuje poprawną pracę urządzenia w czasie dwóch lat. Polecamy zapoznać się z ofertą naszego sklepu, ponieważ jest ona w stanie odpowiedzieć na oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. W wypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu, a nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde z nich.

szafka na dokumenty


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.