0

Szafy metalowe na poufne

Szafy metalowe typ 1 klasa A na dokumenty "POUFNE"

Szafa metalowa

Szafa metalowa

Szafy na dokumenty niejawne

posiadają certyfikat klasy A zgodnie z Zarządzeniem 57/MON z grudnia 2011 roku oraz z Zarządzeniem 46/MON z grudnia 2013 roku a także spełniają wymagania Rozporządzenia Rady Ministrów z maja 2012 roku jako szafy typ 1. Wszystkie szafy metalowe posiadają aktualny certyfikat wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie.

Szafy na akta osobowe

produkowane w wersji jednodrzwiowej oraz w wersji dwudrzwiowej. Korpus oraz drzwi wykonane są z wytrzymałej blachy o grubości 1 mm w kolorze jasnoszarym. W drzwiach na trzech krawędziach zainstalowane są rygle ruchome o średnicy 18 mm. Zawiasy są wewnętrne i tak umieszczone, że krawędź drzwi od strony zawiasów zachodzi za ościeżnicę w korpusie co powoduje, że drzwi od strony zawiasów stanowią rygiel zabezpieczjący przed ich wyrwaniem na całej wysokości drzwi.

Istnieje możliwość zmiany koloru a także stronności drzwi na specjalną wycenę.

Drzwi szaf na akta "POUFNE"

zamykane są zamkiem kluczowym klasy A z 2 kluczami w komplecie. Istnieje możliwość wyposażenia szafy na dokumenty w drugi dowolny zamek a także zamiany zamka kluczowego na inny zamek z poniższej listy dostępnych zamków:

Wyposażenie podstawowe

Szafy o wysokości 900 oraz 1000 mm posiadają 2 półki, o wys. 1500 mm posiadają 3 półki, pozostałe modele posiadają 4 półki.

Producent Konsmetal gwarantuje poprawną pracę urządzenia w czasie dwóch lat

Transport gratis.


Kontakt ze sklepem

Sklep prowadzi Biuro Handlowe firmy Konsmetal-Poltrezor Sp.J.