0

Kasety wrzutowe

Kasety wrzutowe SW 330

    

Kasety wrzutowe SW 330

Dostępne w tym miejscu asortymenty Konsmetal 24.pl kasety wrzutowe SW 330 to jedne z produktów, które odpowiadają w ofercie trzech produktów depozytowych. Ich podstawowe wymiary są umieszczone w takim miejscu, gdzie normalnie znajdowałby się sejf, ale w konkretnym przypadku taka lokalizacja nie jest możliwa. Dowiedz się więcej na temat tego, jak kasety wrzutowe SW 330 mogą pomóc i w Twojej sytuacji.

Kasety wrzutowe zamykane elektronicznie lub na klucz - specyfika działania i konstrukcja

Kasety SW składają się z części pomocniczej, przez którą można deponować pieniądze oraz dokumenty jak np. dowód rejestracyjny od samochodu bez konieczności otwierania drzwi. Wymiar szczeliny osiągają maksymalnie do 90 x 6 mm. Wewnątrz kasety znajduje się pudełko brezentowe, do którego wpadają wszystkie depozyty. Korpus i drzwi kaset wrzutowych SW 330 wykonane są blachy stalowej o grubości 3 mm. Interesującym rozwiązaniem konstrukcyjnym jest to, że kaseta posiada możliwość mocowania do podłoża.

Kaseta wrzutowa od Konsmetal24 - dopasowana do Twoich potrzeb

Jako przedstawiciel doświadczonej fabryki sejfów - na życzenie klienta jesteśmy w stanie zaproponować dodatkowe otwory montażowe w ścianie bocznej lub tylnej. Zamknięcie zamkiem kluczowym (symbol „K”) lub zamkiem elektronicznym (symbol „EM”) z możliwością ustawienia jednego lub dwóch kodów. Mamy w ofercie zarówno rozwiązania na klucz elektroniczny, jak kaseta wrzutowa SW 330 - E oraz na tradycyjny klucz - przykładem jest kaseta wrzutowa SW 330 - K. Jeśli nie możesz zdecydować, który wariant wybrać - skontaktuj się z nami, a chętnie posłużymy fachową poradą.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.