0

Kasy pancerne klasa IV Konsmetal

Kasy pancerne KP PRO, klasa IV

KP PRO 100T1/IV-SK (skrytka w opcji)

          

Kasy pancerne klasa IV Konsmetal

Kiedy pojawia się potrzeba zabezpieczenia dużej sumy pieniędzy, czy innych kosztowności - oferta Konsmetal24.pl zawsze staje na wysokości zadania. Dostępne w tej kategorii kasy pancerne klasa IV są tego doskonałym przykładem. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego rodzaju sprzętu - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami asortymentu, a w razie pytań - do kontaktu z naszym zespołem.

Kasy pancerne kasy IV Konsmetal KP PRO - kiedy możesz ich potrzebować?

Kasy pancerne Konsmetal KP PRO w IV klasie odporności antywłamaniowej to profesjonalny sprzęt do zabezpieczania mienia o dużej wartości. Posiadają certyfikat Ośrodka Certyfikacji SITP w Poznaniu klasy IV według europejskiej normy PN-EN 1143-1: 2012. W produktach klasy IV można przechowywać i ubezpieczyć wartości do 600 średnich pensji krajowych. Doskonale sprawdzają się jako produkty do przechowywania gotówki, biżuterii, ważnych dokumentów itp. Jeśli masz inny pomysł na ich wykorzystanie, ale nie jesteś pewny czy w danym przypadku najlepsze będą kasy pancerne, czy może sejfy domowe - skontaktuj się z nami, a na bazie wiedzy i doświadczenia pomożemy Ci podjąć najlepiej dopasowaną do okoliczności decyzję.

W jaki sposób kasy pancerne klasa IV zabezpieczą Twój dobytek?

Jednym z najważniejszych ulepszeń sprzętu tej klasy jest to, że kasy pancerne serii PRO posiadają zaawansowany system progów przeciwogniowych oraz rozbudowany system ryglujący drzwi. Rygle ruchome blokują drzwi na trzech krawędziach i napędzane są klamką w formie obrotowego koła, czwarta krawędź blokowana jest ryglem stałym na całej wysokości drzwi. Zobacz to na konkretnych przykładach, jak w modelu kasa pancerna KP/PRO 180/IV-SK, aby lepiej zrozumieć ten wysoki poziom zabezpieczeń. Jeśli chodzi o umiejscowienie kas pancernych w domu, czy też firmie - konstrukcyjnym ułatwieniem jest to, że wszystkie urządzenia posiadają 1 otwór montażowy w dnie oraz wyprowadzenie instalacji alarmowe.

 

Układ ryglowy blokowany jest dwoma zamkami z poniższej listy:

  • K   - zamek kluczowy klasy B
  • S   - zamek szyfrowy mechaniczny klasy B
  • EM - zamek elektroniczny klasy B (EM 20-20)
  • ET   - zamek elektronicznyklasy B (Tantum MLS).

 

Wyposażenie podstawowe:

  • KP 62 i KP 85 - 1 półka
  • KP 100 - 2 półki
  • KP 120 - 3 półki
  • KP 150 i KP 180 -  4 półki

 

Kasy pancerne klasy IV PRO od Konsmetal24 - wyposażenie dodatkowe

W ramach wyposażenia dodatkowego w naszej fabryce kas pancernych klasy IV PRO zostały przewidziane urządzenia do zabezpieczenia elektroniczne takie jak: czujniki pozycji drzwi oraz rygli, czujkę wstrząsową, moduł cichego alarmu zamka elektronicznego "ET" Tantum MLS. Urządzenia montowane są wewnątrz drzwi na płycie montażowej zamków.

Pełna lista prezentowana jest w karcie produktu, warto zapoznać się z tymi szczegółami.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.