0

Sejfy domomowe i biurowe klasy I

Sejfy do domu i biura klasy I.
 

Sejf Consul 25/I-E

Sejf Consul 40/I-K

Sejf Save4EVER 402003

Sejf Save4EVER 402005

Sejfy domowe i biurowe klasy I

W tej kategorii mamy przyjemność zaprezentować sejfy domowe i biurowe klasy I, które  posiadają certyfikaty stwierdzające zgodność z normą PN-EN 1143-1:2006. Są to certyfikaty wydał ECB*S - uznawana na całym świecie prestiżowa instytucja certyfikująca, a więc stanowią ważny dowód jakości, którą reprezentuje sejf domowy Consul 20/I-K oraz inne propozycje naszej fabryki sejfów.

Sejfy do domu i biura - co warto wiedzieć o klasie I?

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, w sejfach klasy 0 można przechowywać i ubezpieczyć walory do równowartości do 60 średnich pensji, natomiast w sejfach klasy I do równowartości do 120 średnich pensji. Te wartości zostały określona w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 07 września 2010 r. i dotyczą wyłącznie firm, osób fizycznych nie dotyczy limit przechowywanych wartości. Oferowane przez nas sejfy przeznaczone są do przechowywania rzeczy wartościowych, pieniędzy, broni biżuterii itp. skutecznie zabezpieczając je przed kradzieżą. Bogata oferta sejfów domowych i do biura klasy I Konsmetal24 pozwoli Ci z łatwością dopasować ten, który dopasuje się do Twoich wymagań. W razie wątpliwości, który model wybrać - jesteśmy do dyspozycji. Przed wyborem warto zwrócić uwagę na wszechstronność zastosowania poszczególnych wariantów. Nasze propozycje mogą być stosowane jako sejfy domowe oraz jako sejfy do biura, do sklepu i aptek do zabezpieczenie utargu i przechowywania dokumentów, w małych i dużych firmach oraz jako sejfy na broń i amunicję. Chcemy również zaznaczyć, że poza sejfami gwarantujemy również szeroką ofertę, jeśli chodzi o skrytki depozytowe, czy kasy pancerne. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.

Sejfy domowe i do biura od Konsmetal24.pl - jakość, solidność, gwarancja

Aby lepiej zrozumieć jakość zabezpieczenia zapewnioną przez sejfy domowe i biurowe klasy I - dobrze jest spojrzeć bliżej na zabezpieczenia, którymi się wyróżniają. Drzwi sejfu zamykane są jednym zamkiem kluczowym lub jednym zamkiem elektronicznym, w sejfach Save4ever istnieje możliwość zastosowania zamka szyfrowego mechanicznego. Zamek zabezpieczony jest przed przewierceniem oraz przed zniszczeniem. Natomiast drzwi sejfu blokowane są w korpusie sześcioma ryglami ruchomymi oraz ryglem stałym blokującym drzwi całej ich wysokości. Drzwi o nowoczesnej konstrukcji zbudowane z kilku warstw blachy stalowej.

Montaż sejfów - wygodnie w domu i biurze

W celu przymocowania sejfu do elementów konstrukcyjnych budynku sejfy Consul posiadają 2 otwory montażowe w dnie oraz 2 otwory w ścianie tylnej. Sejfy Save4ever posiadają 2 otwory montażowe - 1 w dnie oraz 1 w ścianie tylnej. Otwór montażowy w ścianie tylnej wykonany jest tylko w płaszczu wewnętrznym, w przypadku potrzeby montażu sejfu do ściany tylnej wystarczy przedłużyć otwór przez przewiercenia tylko korpusu zewnętrznego. Choć estetyka sejfów domowych i biurowych klasy I nie jest kwestią pierwszoplanową - też ma znaczenie. Dlatego też sejfy Consul malowane są na kolor antracyt RAL 7016, natomiast sejfy Save4ever posiadają 2 kolory standardowe: jasny szary RAL 7035 oraz grafitowy RAL 7024. Udzielamy gwarancji na 24 miesiące.

Symbol "K" umieszczony na końcu oznaczenia modelu wskazuje na zastosowanie zamka kluczowego, symbol "E" zamka elektronicznego.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.