0

Sejfy domowe Koliber

Sejfy domowe Koliber klasa S1

 

Sejf domowy Koliber 35 zamykany zamkiem elektronicznym. Wysokość i szerokość wewnętrzna na dokumenty A4.

Sejf Koliber 35-E

 

Zastosowanie sejfów meblowych Koliber

      Prezentowane poniżej sejfy znakomicie sprawdzają się jako sejfy domowe, sejfy biurowe do przechowywania niedużych wartości oraz biżuterii i dokumentów a także jako sejfy do przechowywania broni palnej i amunicji. Posiadają certyfikat odporności włamaniowej w klasie S1 według normy PN-EN 14450, który został wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. W klasie S1 można przechowywać walory do równowartości 12 średnich pensji krajowych.

 

Budowa sejfów domowych i na broń firmy Konsmetal

      Korpus sejfów Koliber wykonany jest ze stalowej blachy o grubości 3 mm. Drzwi  wykonane są z mocnej płyty stalowej o grubości 5 mm + dodatkowa osłona mechanizmu ryglowego. Drzwi posiadają zawiasy z prawej strony i otwierają się na kąt 90 stopni. Wszystkie produkty pokryte są wytrzymałą farbą proszkową w stonowanym jasnoszarym kolorze RAL 7035 lub kolorze czarnym RAL 9005. Wykonanie sejfu w wersji lewostronnej lub w innej kolorystyce wiąże się z dodatkową opłatą. W dnie sejfów znajdują się 2 otwory służące do przytwierdzenia sejfu do podłoża, zamiennie lub dodatkowo możemy wykonać otwory w ścianie tylnej.

 

Zamknięcie sejfów Koliber

      Sejfy Koliber zamykane są jednym zamkiem z poniższej listy:

K - zamkiem kluczowym klasy A z 2 kluczami

E - zamkiem elektroniczny klasy B z możliwością zaprogramowania jednego lub dwóch kodów użytkownika oraz opóźnienia czasowego.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.