0

Tanie sejfy klasa S1

Sejfy domowe Koliber klasa S1

 

Koliber 35-E

Zastosowanie sejów meblowych Koliber

Prezentowane poniżej sejfy znakomicie sprawdzają się jako sejfy domowe, sejfy biurowe do przechowywania niedużych wartości oraz biżuterii i dokumentów a także jako sejfy do przechowywania broni palnej i amunicji. Posiadają certyfikat odporności włamaniowej w klasie S1 według normy PN-EN 14450, który został wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. W klasie S1 można przechowywać walory do równowartości 12 średnich pensji krajowych.

Budowa sejfów domowych i na broń firmy Konsmetal

Korpus sejfów Koliber wykonany jest ze stalowej blachy o grubości 3 mm. Drzwi  wykonane są z mocnej płyty stalowej o grubości 5 mm + dodatkowa osłona mechanizmu ryglowego. Drzwi posiadają zawiasy z prawej strony i otwierają się na kąt 90 stopni. Wszystkie produkty pokryte są wytrzymałą farbą proszkową w stonowanym jasnoszarym kolorze RAL 7035 lub kolorze czarnym RAL 9005. Wykonanie sejfu w wersji lewostronnej lub w innej kolorystyce wiąże się z dodatkową opłatą. W dnie sejfów znajdują się 2 otwory służące do przytwierdzenia sejfu do podłoża, zamiennie lub dodatkowo możemy wykonać otwory w ścianie tylnej.

Zamknięcie sejfów Koliber realizowane jest jednym z dwóch zamków do wyboru:

K   - zamkiem kluczowym klasy A z 2 kluczami

EM - zamkiem elektroniczny M-Lock klasy B (wyższa klasa) z możliwością zaprogramowania jednego lub dwóch kodów użytkownika oraz opóźnienia czasowego.

Wyposażenie standardowe sejfów domowych

- Koliber 35 – możliwość zamontowania półki (wyposażenie dodatkowe)

- Koliber 45 Laptop i Koliber 62 laptop – 1 półka z regulacją wysokości

Wyposażenie dodatkowe:

- półki

- kotwy montażowe

- dodatkowe otwory montażowe w ścianie tylnej

- uchwyty na broń krótką

- skrytki zamykane zamkiem cylindrycznym (EuroLock)


Kontakt ze sklepem

Sklep prowadzi Biuro Handlowe firmy Konsmetal-Poltrezor Sp.J.