0

Sejfy domowe Koliber

Sejfy domowe Koliber klasa S1


 

Sejf domowy Koliber 35 zamykany zamkiem elektronicznym. Wysokość i szerokość wewnętrzna na dokumenty A4.

Sejf Koliber 35-E

Sejf Koliber 2.0 43-EA

         Jeszcze nie tak dawno sejfy domowe znajdowały się tylko w posiadłościach tych najbogatszych, natomiast z uwagi na coraz lepszy dostęp do tych urządzeń, sporo osób decyduje się na ich zakup. Fakt ten nie powinien nikogo dziwić, ponieważ posiadanie sejfu niesie za sobą wiele korzyści.

Bezpieczeństwo tego, co dla nas ważne w sejfie domowym

Kupno sejfu domowego pozwala nam zyskać doskonałe miejsce, które będzie odpowiednio bezpieczne, aby przechowywać w nim ważne przedmioty osobiste. Chociaż większość z nas ma przed oczami sceny z filmów, na których bohaterowie wyjmują z sejfów wiele plików gotówki, w rzeczywistości służą one jednak nie tylko do przechowywania dużej ilości pieniędzy.

Najczęściej w sejfie domowym możemy spotkać ważne dokumenty, takie jak np. umowy, akty notarialne, czy też dokumenty licencyjne i testamenty. Sejf domowy będzie idealnym rozwiązaniem, aby uchronić przed zniszczeniem oraz zagubieniem nasze pamiątki rodzinne, a zatem mowa tu nie tylko o materialnych wartościach, ale też tych bezcennych, o wartości sentymentalnej. Co więcej, popularnym rozwiązaniem jest też specjalny sejf na broń krótką.

Jeden sejf domowy to ochrona przed wieloma zagrożeniami

Kupno sejfu przewodzi jako pierwsze na myśl, że ma to automatycznie chronić wszystko to, co ważne dla właściciela, a narażone jest na atak niepożądanej osoby. Chociaż jest to prawda, wysokiej jakości sejf daje jednak znacznie więcej możliwi.

Sejf domowy jest o tyle istotnym elementem, że może zostać podłączony do systemu alarmowego naszej nieruchomości co sprawi, że każda próba otwarcia, która będzie podjęta przez niepowołaną osobę, zakończy się uruchomieniem alarmu zabezpieczającego. Może to nawet powiadomić firmę, która odpowiada za ochronę.

Zastosowanie sejfów meblowych Koliber

Prezentowane poniżej sejfy znakomicie sprawdzają się jako sejfy domowe, sejfy biurowe do przechowywania niedużych wartości oraz biżuterii i dokumentów a także jako sejfy do przechowywania broni palnej i amunicji. Posiadają certyfikat odporności włamaniowej w klasie S1 według normy PN-EN 14450, który został wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. W klasie S1 można przechowywać walory do równowartości 12 średnich pensji krajowych.

Budowa sejfów domowych i na broń firmy Konsmetal

Korpus sejfów Koliber wykonany jest ze stalowej blachy o grubości 3 mm. Drzwi  wykonane są z mocnej płyty stalowej o grubości 5 mm + dodatkowa osłona mechanizmu ryglowego. Drzwi posiadają zawiasy z prawej strony i otwierają się na kąt 90 stopni. Wszystkie produkty pokryte są wytrzymałą farbą proszkową w stonowanym jasnoszarym kolorze RAL 7035 lub kolorze czarnym RAL 9005. Wykonanie sejfu w wersji lewostronnej lub w innej kolorystyce wiąże się z dodatkową opłatą. W dnie sejfów znajdują się 2 otwory służące do przytwierdzenia sejfu do podłoża, zamiennie lub dodatkowo możemy wykonać otwory w ścianie tylnej.

 

Zamknięcie sejfów Koliber

Sejfy Koliber zamykane są jednym zamkiem z poniższej listy:

K   - zamkiem kluczowym klasy A z 2 kluczami

EA - zamkiem elektroniczny klasy A, 1 milion możliwości zmiany kodu.

E  - zamkiem elektroniczny klasy B z możliwością zaprogramowania jednego lub dwóch kodów użytkownika oraz opóźnienia czasowego.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.