0

Sejfy domowe Koliber

Sejfy domowe Koliber klasa S1


 

Sejf domowy Koliber 35 zamykany zamkiem elektronicznym. Wysokość i szerokość wewnętrzna na dokumenty A4.

Sejf Koliber 35-E

Sejf Koliber 2.0 43-EA

         Jeszcze nie tak dawno sejfy domowe znajdowały się tylko w posiadłościach tych najbogatszych, natomiast z uwagi na coraz lepszy dostęp do tych urządzeń, sporo osób decyduje się na ich zakup. Fakt ten nie powinien nikogo dziwić, ponieważ posiadanie sejfu na pieniądze lub inne wartościowe przedmioty niesie za sobą wiele korzyści.

Sejfy domowe - jak zabezpieczyć wartościowe przedmioty?

Kupno sejfu domowego pozwala nam zyskać doskonałe miejsce, które będzie odpowiednio bezpieczne, aby przechowywać w nim ważne przedmioty osobiste. Chociaż większość z nas ma przed oczami sceny z filmów, na których bohaterowie wyjmują z sejfów wiele plików gotówki, w rzeczywistości służą one jednak nie tylko do przechowywania dużej ilości pieniędzy.

Najczęściej w sejfie domowym możemy spotkać ważne dokumenty, takie jak np. umowy, akty notarialne, czy też dokumenty licencyjne i testamenty. Sejf domowy będzie idealnym rozwiązaniem, aby uchronić przed zniszczeniem oraz zagubieniem nasze pamiątki rodzinne, a zatem mowa tu nie tylko o materialnych wartościach, ale też tych bezcennych, o wartości sentymentalnej. Sklep z sejfami Konsmetal24.pl oferuje sejfy domowe o różnej pojemności, często już dedykowane – wykonane z myślą o konkretnych rzeczach, które mają zostać zabezpieczone na wypadek kradzieży. Bardzo dobrym przykładem jest chociażby sejf Koliber 45 Laptop 15" - K, idealny pod laptopa o przekątnej 15 cali. Co więcej, popularnym rozwiązaniem jest też specjalny sejf na broń krótką, na przykład sejf domowy Koliber 35 - E.

Sejf domowy - ochrona przed wieloma zagrożeniami

Kupno sejfu przewodzi jako pierwsze na myśl, że ma to automatycznie chronić wszystko to, co ważne dla właściciela, a narażone jest na atak niepożądanej osoby. Chociaż jest to prawda, wysokiej jakości sejf daje jednak znacznie więcej możliwi.

Sejf domowy jest o tyle istotnym elementem, że może zostać podłączony do systemu alarmowego naszej nieruchomości co sprawi, że każda próba otwarcia, która będzie podjęta przez niepowołaną osobę, zakończy się uruchomieniem alarmu zabezpieczającego. Może to nawet powiadomić firmę, która odpowiada za ochronę.

Zastosowanie sejfów meblowych Koliber

Prezentowane poniżej sejfy znakomicie sprawdzają się jako sejfy domowe, sejfy biurowe do przechowywania niedużych wartości oraz biżuterii i dokumentów a także jako sejfy na broń do przechowywania broni palnej i amunicji. Posiadają certyfikat odporności włamaniowej w klasie S1 według normy PN-EN 14450, który został wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. W klasie S1 można przechowywać walory do równowartości 12 średnich pensji krajowych.

W asortymencie Konsmetal.pl znajdują się różne modele konkretnych typów sejfów. Każdy klient poszukujący produktu, który pozwoli na zabezpieczenie najbardziej cennych przedmiotów z pewnością znajdzie ten, który najbardziej odpowie potrzebom i preferencjom. Znając różnorodne potrzeby osób, które zgłaszają się do nas celem zakupienia nie tylko sejfu domowego, ale też innych produktów tego typu, oferujemy między innymi kasy pancerne, czy specjalne szafy metalowe na dokumenty niejawne, dzięki którym najważniejsze dokumenty będą w pełni bezpieczne przed osobami trzecimi.

Sejfy domowe i na broń firmy Konsmetal - dlaczego warto?

Korpus sejfów Koliber wykonany jest ze stalowej blachy o grubości 3 mm - nasza fabryka sejfów stawia przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych produktów oraz ich praktyczne zastosowanie. Drzwi  wykonane są z mocnej płyty stalowej o grubości 5 mm + dodatkowa osłona mechanizmu ryglowego. Drzwi posiadają zawiasy z prawej strony i otwierają się na kąt 90 stopni. Wszystkie produkty pokryte są wytrzymałą farbą proszkową w stonowanym jasnoszarym kolorze RAL 7035. Wykonanie sejfu w wersji lewostronnej lub w innej kolorystyce wiąże się z dodatkową opłatą. W dnie sejfów znajdują się 2 otwory służące do przytwierdzenia sejfu do podłoża, zamiennie lub dodatkowo możemy wykonać otwory w ścianie tylnej.

 

Zamknięcie sejfów Koliber

Sejfy Koliber zamykane są jednym zamkiem z poniższej listy:

K   - zamkiem kluczowym klasy A z 2 kluczami

EA - zamkiem elektroniczny klasy A, 1 milion możliwości zmiany kodu.

E  - zamkiem elektroniczny klasy B z możliwością zaprogramowania jednego lub dwóch kodów użytkownika oraz opóźnienia czasowego.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.