0

OGNIOTRWAŁE klasy 60P oraz II

Sejfy ognioodporne klasy II i klasy 60P

 

Ogniotrwałe klasy 60P oraz II

W ofercie Konsmetal24.pl nie mogło zabraknąć miejsca na sejfy ognioodporne klasy II i klasy 60, które są uznanym w branży sprzętem zabezpieczającym dobra materialne przed włamaniem i pożarem. Zachęcamy do bliższego spojrzenia na modele takie jakie sejf ognioodporny Gardian 75/II-E Elektroniczny i inne zawarte w tej kategorii propozycje, które są synonimem jakości, ochrony i bezwarunkowego bezpieczeństwa.

Sejfy ognioodporne klasy II i klasy 60P - oferta Konsmetal.24

Bez względu na to, czy chodzi o sejf domowy, czy też ma to być rozwiązanie zabezpieczające na terenie biura lub dowolnej instytucji - oferta klasy II oraz klasy 60P zebrana w tej kategorii stanie na wysokości zadania. Są to produkty z certyfikatami, solidnym wykonaniem i atestami. Tym sejfom możesz zaufać.

Sejfy gardian i nie tylko – dlaczego powinieneś mieć w domu swój egzemplarz?

Jeżeli zależy nam na ochronie i bezpieczeństwie naszych dóbr materialnych, warto zaopatrzyć się w sejfy ogniotrwałe klasy 60P oraz II renomowanej marki Gardian. To najwyższej jakości urządzenie, które będzie w stanie zabezpieczyć wszystko to, co posiada dla Ciebie dużą wartość. Wcale nie jest powiedziane, że muszą być to różnego rodzaju kosztowności, ponieważ dla wielu osób znacznie ważniejsza jest wartość sentymentalna. Toteż, w sejfie Gardian możemy ukryć przed zniszczeniem i zagubieniem chociażby nasze rodzinne pamiątki, zdjęcia, biżuterię i nie tylko. Z uwagi na liczne certyfikaty, jakimi mogą pochwalić się sejfy Gardian, nie musimy się martwić także o zniszczenie zawartości sejfu na wypadek pożaru.

Oferta Konsmetal24.pl - zanim wybierzesz model sejfu dopasowany do wymagań!

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto odpowiedzieć sobie na kilka istotnych pytań, ponieważ będzie to warunkować to, jaki sejf okaże się najlepszym rozwiązaniem w naszym przypadku. Po pierwsze, upewnijmy się, jakich gabarytów będą przechowywane w sejfie przedmioty. Jeśli będą duże, dowiedzmy się, czy strop wytrzyma wagę sejfu. Zastanówmy się nad miejsce i montażem sejfu, gdyż wybór konkretnego modelu będzie warunkował jego przeznaczenie i rodzaj instalacji. Możesz na nas liczyć.

Sejfy ognioodporne Gardian - Certyfikaty:

- Certyfikat klasa II wg EN 1143-1 (przechowywanie do 180 średnich pensji krajowych - dotyczy wszystkich przedsiębiorców).

- Certyfikat ogniotrwałości - klasa LFS 60P wg EN 15659 (60 minut na papier).

Sejfy gabinetowe ogniotrwałe GARDIAN - parametry

Dzięki zastosowaniu nowatorskiego materiału wypełniającego przestrzeń między płaszczami sejfu, prezentowane sejfy ognioodporne Gardian charakteryzują się niską wagą co szczególnie jest przydatne do montażu na stropach o niedużej wytrzymałości. Śmiało można je określić jako sejfy ogniotrwałe klasy 60P oraz II pancerne zabezpieczające zawartość przed włamaniem oraz zniszczeniem w czasie pożaru. Drzwi sejfu zabezpieczone są przed wyrwaniem układem rygli ruchomych poziomych oraz pionowych na trzech krawędziach blokowanych zamkiem oraz ryglami stałymi na czwartej krawędzi. Natomiast pomiędzy drzwiami i korpusem znajdują się uszczelki ekspandujące pod wpływem wysokiej temperatury. Zwiększona objętość uszczelek powoduje uszczelnienie komory sejfu i izoluje wnętrze sejfu od warunków panujących na zewnątrz sejfu.

Sejfy gabinetowe marki Gardian - co warto wiedzieć przed złożeniem zamówienia?

Jeśli chodzi o szczegółowe parametry to grubość drzwi - 110 mm, natomiast grubość ścian - 90 mm. W tych sejfach stosowane są trzy podstawowe rodzaje zamknięcia: zamkiem kluczowym, zamkiem szyfrowym mechanicznym oraz elektronicznym, możliwe jest zamknięcie dwoma dowolnymi zamkami. Zamki zabezpieczone są również przed rozwierceniem. Wyposażenie standardowe stanowią półki o regulowanej wysokości zawieszenia. Warto również zwrócić uwagę na korpus sejfu jest 2-u płaszczowy, drzwi 3 płaszczowe. Sejf posiada w dnie 1 otwór służący do przytwierdzenia do podłoża. W kontekście wykończenia - sejfy Gardian wykonywane są w kolorze jasnym szarym RAL 7035 (jest on kolorem domyślnym) lub grafitowym RAL 7024. Masz dodatkowe pytania? Chciałbyś dowiedzieć się więcej, a może interesują Cię też inne sejfy w ofercie Konsmetal24.pl? Bez względu na temat zapytania - jesteśmy do dyspozycji i czekamy na kontakt.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.