0

Sklep konsmetal24.pl

Logo Konsmetal Konsmetal24 – sejfy, kasy pancerne, szafy metalowe


      Witamy w naszym sklepie internetowym Konsmetal24.pl. Konsmetal to polski producent profesjonalnego sprzętu zabezpieczającego. W naszym sklepie znajdą Państwo: sejfy, kasy pancerne i innego typu urządzenia zabezpieczające marki Konsmetal. Każde z nich posiada certyfikat gwarantujący bezpieczne przechowywanie określonych w nim wartości pieniężnych i innych przedmiotów.


     Firma Konsmetal-Poltrezor istnieje od 1992 roku. Wyróżnikiem oferowanych produktów jest gwarantująca bezpieczeństwo mienia naszych Klientów solidność wykonania. Wykorzystanie nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych oraz stosowanie drobiazgowej kontroli jakości a każdym etapie powstawania; sejfów, szaf metalowych, kas pancernych oraz innych produktów zabezpieczających. Konsmetal jest tym, co stawia je ponad wyrobami konkurencyjnych firm. Każdy sejf wykonany jest zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami, co tylko podkreśla profesjonalizm firmy.

        Konsmetal-Poltrezor jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiada koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego. Koncesję wydał Minister Spraw Wewnętrznych i Administraci.


Najwyższa jakość dla maksymalnego bezpieczeństwa – sejfy, multisejfy, szafy metalowe


     Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu zespołu konstruktorów i pracowników zakładu produkcyjnego, oferowane przez nas sejfy, szafy metalowe oraz kasy pancerne charakteryzują się niezawodnością działania a ich jakość jest nienaganna. Od niemal trzech dekad walczymy o naszą pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym oferując najwyższej klasy produkty i zdobywając uznanie w branży. Nasze urządzenia zabezpieczające takie jak kasy pancerne, multisejfy, sejfy gabinetowe były wielokrotnie wyróżniane na Międzynarodowych Wystawach Zabezpieczeń SECUREX w Poznaniu.


Certyfikowane urządzenia zabezpieczające – sejfy domowe, biurowe, sejfy na broń


     Przechowywanie mienia w przeznaczonych do tego urządzeniach zabezpieczających jest niezwykle ważne. Tylko certyfikowane sejfy gwarantują skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem i kradzieżą. Obecne coraz częściej na rynku pojawiają się wytwarzane bez nadzoru imitacje sejfów. Dają one złudne poczucie bezpieczeństwa, a sforsowanie ich zabezpieczeń często nie zajmuje wiele czasu ani nie wymaga skomplikowanych narzędzi. Dostawcy takich urządzeń nie działają transparentnie i nie informują klientów o niesprawdzonej wytrzymałości na włamanie oraz braku certyfikatów. Uważamy, że słowo „sejf” powinno być zarezerwowane wyłącznie dla urządzeń które, przeszły proces certyfikacji pod nadzorem właściwej instytucji, w Polsce taką instytucją jest Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie.


W naszej ofercie znajdą Państwo oznaczone odpowiednimi certyfikatami:


• różne typy sejfów (sejfy biurowe na dokumenty, sejfy domowe, sejfy meblowe, sejfy ścienne, sejfy gabinetowe, sejfy depozytowe, multisejfy),
kasy pancerne,
szafy metalowe – biurowe, szafy kartotekowe, szafy na broń myśliwską, szafy na dokumenty niejawne,
kasety wrzutowe i inne urządzenia do przechowywania depozytów.

To profesjonalne, sprawdzone rozwiązania do użytku prywatnego, a także dla firm. Gwarantujemy ich najwyższą jakość, a także pomoc w wyborze odpowiednich urządzeń, świadczoną przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego Aleje Jerozolimskie 103, 02-011 Warszawa, sklep Konsmetal.

Polecanewięcej...

Bestsellerywięcej...

Wyróżnione

Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.