0

Sklep konsmetal24.pl

Logo Konsmetal Konsmetal24 – sejfy, kasy pancerne, szafy metalowe


Witamy w naszym sklepie internetowym Konsmetal24.pl – to fabryka sejfów z wieloletnim doświadczeniem, w której znajduje się bardzo zróżnicowany asortyment w korzystnej cenie. Konsmetal to polski producent profesjonalnego sprzętu zabezpieczającego. W naszym sklepie z sejfami znajdą Państwo: sejfy domowe, specjalistyczne kasy pancerne, wysokiej jakości szafy metalowe, w tym na przykład szafy na broń krótką i innego typu urządzenia zabezpieczające marki Konsmetal. Każde z nich posiada certyfikat gwarantujący bezpieczne przechowywanie określonych w nim wartości pieniężnych i innych przedmiotów.


Firma Konsmetal-Poltrezor istnieje od 1992 roku. Wyróżnikiem oferowanych sejfów na pieniądze, specjalistycznych szaf na dokumenty, czy innych produktów jest gwarantująca bezpieczeństwo mienia naszych Klientów solidność wykonania. Wykorzystanie nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych oraz stosowanie drobiazgowej kontroli jakości na każdym etapie powstawania oferowanych przez nas sejfów, szaf metalowych, kas pancernych oraz innych produktów zabezpieczających to gwarancja satysfakcji. Konsmetal jest tym, co stawia sejfy Konsmetal ponad wyrobami konkurencyjnych firm. Każdy sejf wykonany jest zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami, co tylko podkreśla profesjonalizm firmy.

Konsmetal-Poltrezor jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiada koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego. Koncesję wydał Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dlatego można mieć pewność, że wszystkie oferowane tutaj produkty, zaczynając od kas pancernych, poprzez sejfy ognioodporne, aż po szafy ognioodporne są zgodne z obowiązującymi normami i posiadają niezbędne certyfikaty.


Najwyższa jakość dla maksymalnego bezpieczeństwa – szeroka oferta sejfów dla wymagających klientów w Warszawie i nie tylko


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu zespołu konstruktorów i pracowników zakładu produkcyjnego, oferowane przez nas sejfy depozytowe, czy szafki na dokumenty oraz kasy pancerne charakteryzują się niezawodnością działania, a ich jakość jest nienaganna. Od niemal trzech dekad walczymy o naszą pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym oferując najwyższej klasy produkty, jak sejf pancerny, czy sejf ogninoodporny i zdobywając uznanie w branży. Nasze urządzenia zabezpieczające, takie jak sejfy ognioodporne, multisejfy, szafy metalowe na dokumenty, czy sejfy gabinetowe były wielokrotnie wyróżniane na Międzynarodowych Wystawach Zabezpieczeń SECUREX w Poznaniu.


Certyfikowane urządzenia zabezpieczające – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Przechowywanie mienia w przeznaczonych do tego urządzeniach zabezpieczających, jak sejfy na broń, czy coraz bardziej popularne szafy metalowe w Warszawie i nie tylko jest niezwykle ważne. Tylko certyfikowane sejfy gwarantują skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem i kradzieżą. Obecne coraz częściej na rynku pojawiają się wytwarzane bez nadzoru imitacje sejfów – należy pamiętać, że nawet, jeśli chodzi o mały sejf, trzeba zadbać  o jego jakość. Dają one złudne poczucie bezpieczeństwa, a sforsowanie ich zabezpieczeń często nie zajmuje wiele czasu ani nie wymaga skomplikowanych narzędzi. Dostawcy takich urządzeń, jak imitacja sejfu ściennego bądź klasycznego, nie działają transparentnie i nie informują klientów o niesprawdzonej wytrzymałości na włamanie oraz braku certyfikatów. Uważamy, że słowo „sejf” powinno być zarezerwowane wyłącznie dla urządzeń, które, przeszły proces certyfikacji pod nadzorem właściwej instytucji, w Polsce taką instytucją jest Ośrodek Certyfikacji SITP w Poznaniu. Takie produkty oferujemy w naszym sklepie z sejfami, stawiając przede wszystkim na wysoką jakość produktów oraz usług.


W naszej ofercie znajdą Państwo oznaczone odpowiednimi certyfikatami:


• różne typy sejfów (sejfy biurowe na dokumenty, sejfy domowe, sejfy meblowe, sejfy ścienne, sejfy gabinetowe, sejfy depozytowe, szafy ogniotrwałe),
kasy pancerne,
szafy metalowe – biurowe, szafy kartotekowe, szafy na broń myśliwską, szafy na dokumenty niejawne, szafy na akta osobowe
kasety wrzutowe i inne urządzenia do przechowywania depozytów (tak zwany sejf wrzutowy).

Wszystkie oferowane produkty – bez względu, czy w grę wchodzi szafa pancerna na broń, czy sejf z wrzutnią, czy szafa metalowa na dokumenty RODO, to profesjonalne, sprawdzone rozwiązania do użytku prywatnego, a także dla firm. Gwarantujemy ich najwyższą jakość, a także pomoc w wyborze odpowiednich urządzeń, świadczoną przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szaf, sejfów i pozostałych produktów.

Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego Aleje Jerozolimskie 103, 02-011 Warszawa, sklep Konsmetal.

Polecanewięcej...

Bestsellerywięcej...

Wyróżnione

Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.