0

Sejfy klasa I na broń długą

Sejfy na broń klasa I

Certyfikaty sejfów na broń

- Prezentowane szafy to doskonałe urządzenia zabezpieczające wartości oraz każdy rodzaj broni palnej. Spełniają wymagania odporności włamaniowej w klasie I zgodnie z normą PN-EN 1143-1:2012 i służą do przechowywania broni, amunicji oraz wartości.
- Sejf spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.
- Po zamontowaniu zamka kl. C spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA w sprawie zasad uzbrojenia specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych i warunków przechowywania oraz ewidencjonowania broni i amunicji.

 

Budowa szafy na broń SLB

- Konstrukcja 2-u płaszczowa, zawiasy wewnętrzne.

- Szafy na broń z rodziny SLB produkowane są w trzech wymiarach szerokości przy stałej wysokości oraz stałej głębokości.

- Sejfy gabinetowe na broń posiadają po 2 uchwyty na kilka luf, w zależności od modelu sejfu, w uchwycie znajduje się od 2 do 7 gniazd na lufy. Gniazda na lufy wykonane są z twardej gąbki nie powodującej uszkodzeń broni.

- Sejfy na broń posiadają rozbudowany system ryglujący drzwi, ruchomymi ryglami na 3 krawędziach (góra, bok oraz dół) oraz po stronie zawiasów znajduje się pionowy rygiel stały.

- Drzwi blokowane są jednym lub dwoma atestowanymi zamkami, klamka służąca do napędu rygli i otwierania sejfu.

- W dnie sejfu znajdują się 2 otwory do jego przytwierdzenia do podłoża.
 

W sejfach na broń SLB klasy I stosowane są następujące zamki:

K   - zamek kluczowy klasy A z dwoma kluczami

S  - zamek szyfrowy mechaniczny klasy A

EM - zamek elektroniczny M-Lock klasy B

E  - zamek elektroniczny Combogard klasy B (najlepszy zamek elektroniczny znajdujący się w naszej ofercie).
 

Transport firmą kurierską pod drzwi budynku gratis, możliwość transportu serwisem firmowym, wstawienia oraz montażu na osobne zlecenie.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.