0

Sejfy wrzutowe

Sejfy wrzutowe klasa S1
 

sejf wrzutowy


     Bardzo istotną sprawą jest to, jakie jest główne zastosowanie omawianych sejfów wrzutowych. Otóż będą one idealnym rozwiązaniem dla tych miejsc, w których różnego rodzaju cenne przedmioty, jak np. gotówka, dokumenty, czy też inne kosztowności, powinny być odpowiednio zabezpieczone przed dostępem niepowołanych osób.
 

    Sejf wrzutowy zaopatrzony jest w swojego rodzaju, specjalną szczelinę, która pozwala na swobodne wrzucanie przedmiotów do wnętrza owego schowka. Co więcej, jest to bardzo wygodne, ponieważ możliwe jest chowanie naszych kosztowności, bez jakiejkolwiek potrzeby otwierania drzwi. Wszystko to powoduje, że sejf wrzutowy jest świetną opcją dla gabinetu prezesa, sekretariatu, restauracji, hotelu, archiwum, sklepu i salony sprzedażowego, czy też placówki medycznej lub apteki. Nada się też do lombardu, stacji benzynowej oraz punktu jubilerskiego.
 

Sejf wrzutowy i jego największe atuty

Elementarną korzyścią sejfów wrzutowych jest to, że nie wymagają one otwierania, aby przechować w nich konkretne przedmioty. To właśnie powoduje, że doskonale nadają się do gromadzenia gotówki z dziennego utargu, czy też bardzo ważnych dokumentów. Oczywiście łatwy i wygodny dostęp jest tylko jedną i początkową zaletą sejfów wrzutowych.

Nie sposób pominąć tutaj również fakt, że sejfy tego typu charakteryzują się przy okazji kompaktowymi rozmiarami, a także uniwersalnym zastosowaniem. Gwarantem należytego poziomu bezpieczeństwa są tutaj najwyższej klasy i jakości zamki kluczowe i elektroniczne. Tym samym, deponowana zawartość dostępna jest tylko i wyłącznie dla tej osoby, która jest do tego uprawniona.

Zastosowany rodzaj zamka okazuje się być jedną z kluczowych kwestii, która może warunkować to, na jakim poziomie klaruje się cena sejfu wrzutowego. Oprócz wspomnianych wcześniej korzyści, wypada dodać jeszcze, że sejfy tego typu prezentują sobą ciekawy, nowoczesny design, posiadają możliwość dodatkowego wyposażenia w funkcjonalne skrytki, a także charakteryzuje je wzmocniona konstrukcja, która chroni zarówno przed kradzieżą, jak i aktami wandalizmu.
 

Istotne informacje na temat sejfów wrzutowych

Sejfy wrzutowe posiadają atesty wytrzymałości antywłamaniowej w klasie S1. Istnieje możliwość przechowywania w nich przedmiotów, do równowartości dwunastu średnich pensji krajowych. Jak już wspomniano powyżej, przeznaczone są one m.in. do deponowania nadwyżki gotówki w miejscach jej dużego skoncentrowania; restauracje, sklepy, kasy biletowe itp. Sejf wyposażony jest w otwór wrzutowy 30 x 170 mm oraz blokadę tego otworu. Blokada otworu realizowana jest zamkiem kluczowym klasa A.

Każda czynność deponowania wymaga otwarcia zamka blokującego otwór wrzutowy. Wyjęcie zawartości sejfu może dokonać osoba posiadająca klucz do sejfu lub kod do zamka elektronicznego.


Drzwi sejfu zamykane jednym z zamków z poniższej listy;

K  - kluczowym klasa A

EA - elektronicznym klasa A  typ HSL

E - elektronicznym klasa B typ EM 20-20


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.