0

Szafy pancerne typ 2 klasa S1

Szafy pancerne  metalowe na dokumenty TAJNE klasa S1 typ 2

SZAFY PANCERNE TYP 2 KLASA S1

Szafa SD1/S1 150-K

szafa s1

Szafa SD1/S1 185-K

Szafy pancerne metalowe na dokumenty TAJNE klasa S1 typ 2

Chcesz zapewnić przechowywanym w swoim biurze lub instytucji dokumentom tajnym najwyższy poziom ochrony? Dostępne w naszej ofercie szafy pancerne metalowe na dokumenty TAJNE klasa S1 typ 2 są tym czego szukasz!

Szafy pancerne metalowe na dokumenty w Konsmetal i ich zastosowanie

Wysokiej jakości szafa S1 przeznaczona jest konkretnym celom, a w szczególności do ochrony dokumentów niejawnych, przedmiotów, których wartość sięga do dwunastu średnich pensji krajowych, a także broni palnej oraz amunicji. Szafy pancerne mogą pochwalić się certyfikatem antywłamaniowej odporności, a mowa tutaj o klasie S1  wg normy PN-EN 14450. Szafy te spełniają również wymagania rozporządzenia Rady Ministrów z maja 2012 roku, jako szafa typu drugiego, do przechowywania dokumentów tajnych. Wspomniany certyfikat został wydany przez Ośrodek Certyfikacji SITP w Poznaniu. W przypadku standardowego wykonania, metalowa szafa S1 posiada 4 punkty dla K1 (szafa typ 2 x zamek typ 2: 2 x 2 = 4 punkty). Kiedy dojdzie do zmiany zamka kluczowego typu drugiego na szyfrowy zamek mechanicznych typu trzeciego, szafy posiadają wówczas już sześć punktów dla K1 (szafa typ 2 x zamek typ 3; 2 x 3 = 6 punktów).

Szafy SD na dokumenty niejawne - oferta Konsmetal24.pl

Szafy tego rodzaju produkuje się w wersji jednodrzwiowej, (prawostronna wersja), a także w dwudrzwiowej konfiguracji. Jeżeli chodzi o kąt otwarcia drzwi, ten wynosi 90 stopni. Każda oferowana przez nas szafa, półki i skrytki są pokryte strukturalną farbą proszkową o jasnoszarym kolorze RAL 7035 lub w innym kolorze z palety barw RAL. W przypadku, kiedy zależy nam na zmianie koloru, powinniśmy wówczas poprosić o specjalną, indywidualną wycenę. Co więcej, na własne życzenie, możemy także zdecydować się na zamówienie szafy w wersji lewostronnej. Jeśli zatem podoba Ci się którykolwiek z naszych produktów, bez względu na to czy jest to szafa metalowa SD1/S1 185S-K, czy inny model - jak szafa metalowa SD2/S1 185D-S - możesz się do nas zgłosić z zapytaniem o personalizację i indywidualne dostosowanie produktu do preferencji.

Szafy S1 na materiały niejawne - niezwykle starannie i odpowiedzialnie wykonane

Zarówno korpusy, jak i drzwi oferowanych przez nas szaf s1, produkuje się z wykorzystaniem blachy o dużej wytrzymałości, które grubość wynosi 3mm. Samo zamknięcie drzwi szafy jest standardowe, a oznacza to, że realizowane przy pomocy zamka kluczowego klasy A typu drugiego o symbolu K. W dnie szafy znajdują się specjalne otwory, które służą do przytwierdzenia jej do konkretnego miejsca. Co więcej, metalowa szafa s1 może zostać doposażona w odpowiednie uchwyty na broń palną, wewnętrzne skrytki, ale też dodatkowe zamki. Standardowo, w szafach metalowych klasy S1, typ 2 zamknięcie drzwi realizowane jest jednym zamkiem kluczowym.

Szafy można wyposażyć w dodatkowy zamek z poniższej listy:

  • K   - zamek kluczowy klasy A
  • S   - zamek szyfrowy mechaniczny klasy A
  • EM - zamek elektroniczny klasy B (1-2 użytkowników)
  • E   - zamek elektroniczny Combogard klasy B (1-9 użytkowników)

 

Wyposażenie standardowe szaf na akta:

  • SD1 150  – 3 półki
  • SD1, SD2 185 – 4 półki

Szafa tego typu jest dobrym rozwiązaniem i to w wielu różnych sytuacjach. Pozwala na bezpieczne przechowywanie wartościowych przedmiotów, co jest zdecydowanie jej głównym przeznaczeniem.

Zainteresowała Cię oferta Konsmetal24.pl? Zapraszamy do kontaktu!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z szafami pancernymi metalowymi na dokumenty tajne, a w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z pewnością odpowiedzą na wszystko rzeczowo, a także doradzą w kwestii wyboru.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.