0

Szafy pancerne typ 2 klasa S1

Szafy pancerne  metalowe na dokumenty TAJNE klasa S1 typ 2

 

SZAFY PANCERNE TYP 2 KLASA S1

Szafa SD1/S1 150-K

szafa s1

Szafa SD1/S1 185-K

 

Szafa S1 pancerna na dokumenty TAJNE

Wysokiej jakości szafa S1 przeznaczona jest konkretnym celom, a w szczególności do ochrony dokumentów niejawnych, przedmiotów, których wartość sięga do dwunastu średnich pensji krajowych, a także broni palnej oraz amunicji. Szafy pancerne mogą pochwalić się certyfikatem antywłamaniowej odporności, a mowa tutaj o klasie S1  wg normy PN-EN 14450. Szafy te spełniają również wymagania rozporządzenia Rady Ministrów z maja 2012 roku, jako szafa typu drugiego, do przechowywania dokumentów tajnych. Wspomniany certyfikat został wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie.

W przypadku standardowego wykonania, metalowa szafa S1 posiada 4 punkty dla K1 (szafa typ 2 x zamek typ 2: 2 x 2 = 4 punkty). Kiedy dojdzie do zmiany zamka kluczowego typu drugiego na szyfrowy zamek mechanicznych typu trzeciego, szafy posiadają wówczas już sześć punktów dla K1 (szafa typ 2 x zamek typ 3; 2 x 3 = 6 punktów).

Szafy SD na dokumenty niejawne

Szafy tego rodzaju produkuje się w wersji jednodrzwiowej, (prawostronna wersja), a także w dwudrzwiowej konfiguracji. Jeżeli chodzi o kąt otwarcia drzwi, ten wynosi 90 stopni. Każda oferowana przez nas szafa, półki i skrytki są pokryte strukturalną farbą proszkową o jasnoszarym kolorze RAL 7035 lub w innym kolorze z palety barw RAL. W przypadku, kiedy zależy nam na zmianie koloru, powinniśmy wówczas poprosić o specjalną, indywidualną wycenę. Co więcej, na własne życzenie, możemy także zdecydować się na zamówienie szafy w wersji lewostronnej.

Wykonanie szaf S1 na materiały niejawne jest niezwykle staranne i odpowiedzialne

Zarówno korpusy, jak i drzwi oferowanych przez nas szaf s1, produkuje się z wykorzystaniem blachy o dużej wytrzymałości, które grubość wynosi 3mm. Samo zamknięcie drzwi szafy jest standardowe, a oznacza to, że realizowane przy pomocy zamka kluczowego klasy A typu drugiego o symbolu K. W dnie szafy znajdują się specjalne otwory, które służą do przytwierdzenia jej do konkretnego miejsca. Co więcej, metalowa szafa s1 może zostać doposażona w odpowiednie uchwyty na broń palną, wewnętrzne skrytki, ale też dodatkowe zamki:

 
Standardowo, w szafach metalowych klasy S1, typ 2 zamknięcie drzwi realizowane jest jednym zamkiem kluczowym.

Szafy można wyposażyć w dodatkowy zamek z poniższej listy;

K   - zamek kluczowy klasy A

S   - zamek szyfrowy mechaniczny klasy A

EM - zamek elektroniczny klasy B (1-2 użytkowników)

E   - zamek elektroniczny Combogard klasy B (1-9 użytkowników)

 
Wyposażenie standardowe szaf na akta:

SD1 150         – 3 półki

SD1, SD2 185 – 4 półki

Szafa tego typu jest dobrym rozwiązaniem i to w wielu różnych sytuacjach. Pozwala na bezpieczne przechowywanie wartościowych przedmiotów, co jest zdecydowanie jej głównym przeznaczeniem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szaf pancernych, a w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z pewnością odpowiedzą na wszystko rzeczowo, a także doradzą w kwestii wyboru.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.