0

Sejfy z wrzutnią

Sejfy depozytowe z wrzutnią bębnową KP+WBX3


 

sejf z wrzutnią depozytowe


    

Każdy właściciel punktów i salonów sprzedaży powinni być świadomi tego, jak ważna jest ochrona posiadanego towaru oraz utargu. Szczególnie, jeśli mowa tutaj o wysoce wartościowych produktach, a to np. biżuteria w salonie jubilerskim, ale nie tylko.

Coraz więcej właścicieli tego typu przybytków, dostrzega wiele korzyści związanych z posiadaniem sejfów, gdyż nie tylko gwarantują one faktyczną ochronę  przedmiotów, ale też tak ważne poczucie bezpieczeństwa. Mamy bowiem świadomość, że gotówka, dokumenty lub inne zdeponowane przedmioty z pewnością nie wpadną w niepowołane ręce.

Sejfy z wrzutnią – najważniejsze informacje na temat produktów

W naszej ofercie dostępne są różnego typu sejfy depozytowe, natomiast to właśnie sejfy z wrzutnią bębnową są w stanie zagwarantować zdecydowanie najwyższy poziom bezpieczeństwa, pośród wszystkich innych sejfów wrzutowych, którymi dysponujemy. Na potwierdzenie ich ponadprzeciętnej jakości oraz wytrzymałości antywłamaniowej, jest certyfikat według normy PN-EN 1143-2:2014-06 w klasie II. Oznacza to, że urządzenia tez pozwalają na przechowywanie oraz bezproblemowe ubezpieczenie kosztowności, których wartość sięga aż stu osiemdziesięciu średnich pensji krajowych.

Jeżeli chodzi o samą budowę oferowanych produktów, jest to swojego rodzaju połączenie doskonałych kas pancernych, które atestowane są przez największą w Europie jednostkę certyfikującą ECB-S, a także nadbudowanej w części górnej obrotowej wrzutni bębnowej.

Sejfy depozytowe z wrzutnią – wygoda, jakość i długa lista innych korzyści

Mechanizm działania jest tutaj banalnie prosty i uproszczony do granic możliwości, przez co użytkownik ma zagwarantowaną pełną wygodę. Chcąc zdeponować pieniądze lub wartościowe przedmioty, tak jak klucze, koperty, dokumenty itd. wystarczy umieścić je w kieszenie bębna, a kolejno obrócić go, przy pomocy przeznaczonej do tego celu dźwigni.

Wszystko, co zostaje wrzucone do sejfu, trafia do jego dolnej części, zwanej częścią depozytową. Chcąc wyjąć depozyty, należy otworzyć drzwi główne, które są wyposażone w jeden bądź dwa zamki wysokiej klasy. Dla gwarancji najwyższego poziomu bezpieczeństwa, omawiane sejfy depozytowe z wrzutnią można dodatkowo wyposażyć w czujniki alarmowe, a także bezpośrednie podłączenie do instalacji alarmowej budynku.

Rodzaje stosowanych sejfów:

K   - zamek kluczowy klasy A

S   - zamek szyfrowy mechaniczny klasy A

EA - zamek elektroniczny klasy A
E   - zamek elektroniczny klasa B (EM 20-20) z funkcją ustawienia 1-2 kodów użytkownika

ET - zamek elektroniczny klasa B (Tantum MLS) z funkcją ustawienia 1-9 kodów użytkownika z funkcją cichego alarmu.

- w zamkach elektronicznych istnieje możliwość ustawienia opóźnienia czasowego otwarcia od 1 do 99 minut.

- zamki elektronicze posiadają zabezpieczenie uniemożliwiające otwarcie zamka metodą prób i błędów

- każdy zamek elektroniczny zasilany jest baterią 9V i nie wymaga podłączenia do instalacji elektrycznej budynku
 

Wyposażenie podstawowe:

KP 100 – 1 półka

KP 120 – 2 półki

KP 150 – 3 półki


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.