0

Sejfy domomowe klasy 0 i klasy I

Sejfy klasy 0 i klasy I Consul.
 

Sejf Consul 25/I-K

Sejf Consul 40/I-K


- Sejfy Consul posiadają certyfikat stwierdzający zgodność z normą PN-EN 1143-1:2006. Certyfikaty wydał ECB-S. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, w sejfach klasy 0 można przechowywać walory do równowartości 60 średnich pensji krajowych, natomiast w sejfach klasy I do 120 średnich pensji. Ten limit określony został Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 07 września 2010 r. i dotyczy wyłącznie wszystkich firm.

- Sejfy przeznaczone są do zabezpieczenia przed kradzieżą: gotówki, papierów wartościowych, dokumentów, broni palnej, biżuterii itp.
- Stosowane jako sejfy domowe jako sejfy do biura, do sklepu i apteki do zabezpieczenie utargu, w małych i dużych firmach oraz jako sejfy na broń i amunicję.
- Drzwi zamykane są jednym zamkiem kluczowym. Zamek zabezpieczony jest płytką manganową chroniącą go przed przewierceniem oraz przed przecięciem.
- Niezawodny, solidny układ ryglowy składający się z siedmiu ruchomych rygli blokujących drzwi. Drzwi o nowoczesnej konstrukcji z kilku warstw blachy stalowej osadzone na zawiasach wewnętrznych.
- W celu przymocowania sejfu do elementów konstrukcyjnych budynku sejf Consul posiadają 4 otwory montażowe - 2 w dnie oraz 2 w ścianie tylnej.
- Kolorem podstawowym (domyślnym) jest kolor grafitowy RAL 7024.
- Gwarancji na 24 miesiące.

Transport pod drzwi budynku firmą kurierską gratis.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.