0

Skrytki depozytowe

Skrytki depozytowe

skrytki depozytowe

Zestaw skrytek depozytowych


        Przeznaczone jako wyposażenie skarbców bankowych oraz recepcji hotelowych. Służą jako urządzenie zabezpieczające rzeczy wartościowe zdeponowane przez klientów banku lub gościa hotelowego. Małe przedmioty umieszczane są w kasetach, a kasety w skrytkach. Większe przedmioty umieszczne są bezpośrednio w skrytkach segmentu depozytowego. Skrytki zamykane są zamkami, ktore można uruchomić za pomocą dwóch różnych kluczy przy zachowaniu odpowiedniej procedury. Skrytki posiadają indywidualne oznakowanie i mogą być wyposażone w kasety depozytowe lub nie posiadać wyposażenia.

Wszystkie segmenty, bez względu na ilość skrytek jakie się w nim znajdują posiadają takie same wymiary gabarytowe. Segmenty można zestawiać w ciągi oraz kolumny. Najczęściej dolny segment ustawiamy jest na cokole o wysokości 100 mm, pozwala to na swobodny dostęp do najniższej skrytki. Pomiędzy segmentem dolnym a górnym można zainstalować wysuwany stolik, pozwala to na postawienie na nim rzeczy prywatnych, kasety z depozytem itp.

 

Zamknięcie drzwi skrytek może być realizowane na dwa sposoby;

1. Zamknięcie standardowe:
Zamkiem cylindrycznym 2-u kluczowym bez certyfikatu (oznaczenie handlowe KK), zamek posiada 2 cylindry. Strażnik wprowadza swój klucz do pierwszego cylindra i zezwala na otwarcie zamka przez użytkownika skrytki. Użytkownik, korzystając z drugiego cylindra zamka wprowadza swój klucz i po jego przekręceniu otwiera skrytkę. Strażnik wyjmuje swój klucz i udostępnia skrytkę. Zamknięcia skrytki dokonuje użytkownik swoim kluczem. Ponowne otwarcie skrytki wymaga użycia klucza strażnika i klucza klienta.
Wyposażenie podstawowe - 2 klucze klienta na skrytkę, 2 klucze strażnika na zamawiany zestaw.
2. Wersja opcjonalna zamknięcia:
Certyfikowanym zamkiem 2-u kluczowym klasa A, (oznaczenie handlowe K). Drzwi skrytki posiadają 1 otwór kluczowy. Osoba sprawująca nadzór na skrytkami wprowadza swój klucz do zamka, odblokowuje częściowo zamek i wyjmuje klucz. Użytkownik, korzystając z tego samego otworu, wprowadza swój klucz odblokowując całkowicie zamek i otwiera skrytkę. Po zamknięciu skrytki i wyjęciu klucza przez użytkownika skrytki, ponowne jej otwarcie wymaga powtórzenia całej procedury.

Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.