0

Skrytki depozytowe

Skrytki depozytowe

skrytki depozytowe

Zestaw skrytek depozytowych


       

Skrytki depozytowe – najważniejsze informacje

Skrytki depozytowe, pełnią rolę podstawowego wyposażenia skarbców bankowych oraz recepcji hotelowych. Z powodzeniem służą, jako zabezpieczające urządzenie na wartościowe rzeczy, które deponują klienci banku lub goście hotelowi. Te drobniejsze przedmiot umieszcza się w kasetkach, natomiast większe lądują w skrytkach segmentu depozytowego.

Skrytki depozytowe zamykane są zamkami, które uruchamia się przy pomocy dwóch różnych kluczy, jednakże z zachowaniem odpowiednich procedur. Każda skrytka posiada zindywidualizowane oznakowanie, stąd niektóre mogą być wyposażone w kasety depozytowe, a inne nie będą posiadać żadnego wyposażenia.

Każdy segment, a to niezależnie od liczby skrytek, jaki się w nim znajdują, dysponuje identycznymi wymiarami gabarytowymi. Co ważne, segmenty mogą być zestawiane w ciągi bądź kolumny. Zwykle to dolny segment ustawia się na cokole, którego wysokość wynosi 100 mm. Dzięki temu, możliwa jest pełna swoboda w dostępie do najniższej skrytki. Między dolnym, a górnym segmentem istnieje szansa na instalację wysuwanego stolika, a to z kolei umożliwia na postawienie na nim naszych prywatnych rzeczy, kasety z depozytem i nie tylko.

Dostępne w naszej ofercie skrytki z pewnością spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości, bardzo chętnie odpowiemy na zadane pytania.

Zamknięcie drzwi skrytek może być realizowane na dwa sposoby;

1. Zamknięcie standardowe:

Pojawia się tutaj zamek cylindryczny dwu kluczowy bez certyfikatu o oznaczeniu handlowym KK. Zamek ten, jak sama nazwa wskazuje dysponuje dwoma cylindrami. Wygląda to w ten sposób, ze strażnik wprowadza swój klucz do pierwszego cylindra, co jest równoznaczne z zezwoleniem na otarcie zamka przez użytkownika/posiadacza skrytki.

Osoba, korzystająca z drugiego cylindra zamka wprowadza wówczas swój klucz, a kiedy przekręci go, skrytka powinna się swobodnie otworzyć. W tym momencie, strażnik może już wyjąć swój klucz, a także udostępnić skrytkę z całą jej zawartością.

Skrytkę zamyka użytkownik, przy pomocy swojego klucza. Warto wiedzieć, że każde kolejne otwarcie skrytki, wymaga tutaj użycia zarówno klucza strażnika, jak i klienta. Podstawowym wyposażeniem są tutaj dwa komplety kluczy dla strażnika oraz dla klienta.

2. Wersja opcjonalna zamknięcia:

Mowa tutaj o certyfikowanym zamku dwu kluczowym klasy A, o oznaczeniu handlowy K. Drzwi skrytki posiadają pojedynczy otwór kluczowy. Osoba, która odpowiedzialna jest za prowadzenie nadzoru nad skrytkami, wprowadza klucz do zamka, tym samym odblokowując go częściowo, a następnie wyjmuje klucz. Z wykorzystaniem tego samego otworu, użytkownik wprowadza teraz swój klucz, co pozwala na całkowite odblokowanie zamka i otwarcie skrytki. Kiedy skrytka zostanie już zamknięta, a klucz wyciągnięty przez użytkownika, każde ponowne otwarcie będzie oczywiście wymagało powtórzenia całej procedury od nowa.


Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.
Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.