0

SEJFY NA BROŃ KLASY I

Sejfy St Gallen WF na broń klasa I
 

Sejf St. Gallen 56471

Sejf St. Gallen 56478

Sejfy klasa 1 na broń długą

Jeśli chodzi o właściwe zabezpieczenie broni długiej - nie ma na to lepszego sposobu niż sejfy klas 1 dostępne w tym miejscu oferty Konsmetal24.pl. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w razie pytań - chętnie na nie odpowiemy.

Sejfy na broń klasa I - certyfikaty

Prezentowane szafy na broń długą klasy 1 to doskonałe urządzenia zabezpieczające wartości oraz każdy rodzaj broni palnej. Spełniają wymagania antywłamaniowe w klasie I zgodnie z normą PN-EN 1143-1, służą do przechowywania pieniędzy, biżuterii, dokumentów, broni, amunicji oraz innych wartościowych przedmiotów. Warto podkreślić, że oferowane tutaj sejfy spełniają wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji. Idealnym tego przykładem jest chociażby model sejf na broń St. Gallen WF 56477.00 (na 3 sztuk broni) cieszący się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów.

Sejf na broń w Konsmetal24.pl - budowa

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech dostępnych w tej kategorii sejfów na broń klasy 1 jest ich konstrukcja 2-u płaszczowa, wzbogacona o zawiasy zewnętrzne. - Gniazda na lufy wykonane są z gąbki nie powodującej uszkodzeń broni. Co ważne, dostępne w Konsmetal24.pl sejfy na broń klasy 1 posiadają rozbudowany system ryglujący drzwi, ruchomymi ryglami na 3 krawędziach (góra, bok oraz dół) oraz po stronie zawiasów pionowy rygiel stały. Drzwi blokowane są jednym atestowanym zamkiem, klamka służy do napędu rygli i otwierania sejfu. Natomiast w dnie sejfu oraz w ścianie tylnej znajdują się po 1 otworze montażowym, w ścianie tylnej otwór nie jest przelotowy.

 

W dostępnych u nas sejfach na broń klasy I stosowane są następujące zamki:

- K  - zamek kluczowy klasy A z dwoma kluczami

- E - zamek elektroniczny klasy B.

 

Bez względu na to, czy zamówisz sejf na broń St. Gallen MAX KOMBI WF 56476.50 (na 14 sztuk broni), czy inną propozycję z oferty naszej fabryki sejfów na broń klasy 1 - zapewniamy transport firmą kurierską pod drzwi budynku gratis. Istnieje również możliwość transportu serwisem firmowym, wstawienia oraz montażu na osobne zlecenie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.