0

Sejfy domowe premium klasy 0

Sejfy klasy 0 do domu i biura.
 

Mały sejf klasy 0 w segmencie sejfów premium.

Sejf Consul 15/0-E

Sejf Consul 40/0-K

Sejf Consul 65/0-E

Sejfy domowe premium klasy 0

Jeśli szukasz sposobu na zabezpieczenie wartościowych rzeczy przed kradzieżą - sejfy domowe premium klasy 0 powinny Cię zainteresować. To wysokiej jakości sejfy, które posiadają certyfikaty stwierdzające zgodność z normą PN-EN 1143-1:2006. Warto podkreślić, że certyfikaty wydał ECB*S - uznawana na całym świecie prestiżowa instytucja certyfikująca, co mówi samo za siebie o poziomie klasy wykonania oferowanych sejfów.

Sejfy domowe klasy 0 - co możesz w nich zabezpieczyć?

Warto sięgnąć do podstaw prawnych, aby lepiej zrozumieć możliwość zastosowania sejfów domowych premium tej klasy, jak na przykład sejf Consul 50/0-K. Klasa 0. Kluczowy.  Mianowicie - zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, w sejfach klasy 0 można przechowywać i ubezpieczyć walory do równowartości do 60 średnich pensji krajowych. Ta wartość została określona w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 07 września 2010 r. i dotyczy wyłącznie firm, osób fizycznych nie dotyczy limit przechowywanych wartości. Jeśli masz wątpliwości, który sejf domowy premium z oferowanych u nas będzie spełniał Twoje potrzeby i był ustawowo zgodny - zachęcamy do kontaktu, z chęcią podzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

W jaki sposób sejf domowy premium klasy 0 pozwoli Ci zabezpieczyć swoją własność?

Oferowane w tej kategorii sejfy zaprojektowane zostały do zabezpieczenia rzeczy wartościowych przed kradzieżą. Są bardzo wszechstronne, dlatego mogą być z powodzeniem stosowane jako sejfy domowe biurowe, do sklepu i aptek do zabezpieczenie utargu itp. Przed złożeniem zamówienia warto jednak dobrze zapoznać się z konkretnym modelem, rekomendowanym zastosowaniem dla danego sejfu i sposobami zabezpieczeń, jakie zapewnia.

Sejfy klasa 0 -  o czym warto pamiętać przed złożeniem zamówienia?

- Drzwi sejfu zamykane są jednym zamkiem kluczowym, na przykład sejf domowy Consul 25/0-K)  lub jednym zamkiem elektronicznym na przykład sejf domowy Consul 15/0-EL).

- Drzwi sejfu blokowane są w korpusie ryglami ruchomymi oraz ryglem stałym.

- Sejfy należy przymocować do elementów konstrukcyjnych budynku, w tym celu sejfy Consul posiadają 2 otwory montażowe w dnie oraz 2 otwory w ścianie tylnej.

Jeśli chodzi o walory estetyczne produktów w tej kategorii warto dodać, że sejfy Consul malowane są na kolor antracyt RAL 7016. Przy ich zakupie obowiązuje gwarancja 12 miesięcy, co jest dobrym potwierdzeniem zapewnianej przez nich jakości.

Symbol "K" umieszczony na końcu oznaczenia modelu wskazuje na zastosowanie zamka kluczowego, symbol "EL" zamka elektronicznego.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.