0

Szafy biurowe

Szafy metalowe biurowe
 

szafa na dokumenty

Szafa MS2M 212

szafy metalowe Warszawa rodo

Szafa AM 2091


Szafy metalowe na dokumenty biurowe – poznaj naszą ofertę

Firma Konsmetal oferuje swoim klientom specjalistyczne meble, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie wartościowych przedmiotów w firmie. Są to chociażby szafy na dokumenty RODO, pieczątki, czy też na sprzęt biurowy. Co więcej, doskonale sprawdzą się także w każdym domowym gabinecie, a także w prywatnych garażach, jako wygodne i solidne szafy na narzędzia.

Warto nadmienić, iż korpusy szaf, a także drzwi produkowane są ze sztywnego płaszcza z blachy, które grubość wynosi 0,7-1,0 mm, wraz z usztywniającą wstawką. Wewnątrz szafy umieszczone są 4 półki, których nośność wynosi 60 kilogramów. Drzwi szaf blokowane są w trzech punktach, a to przy pomocy wpuszczanego zamka EuroLock z uchwytem. Zawiasy z kolei, zostały umiejętnie ukryte wewnątrz korpusu, co przekłada się na względy estetyczne szafy. Po stronie zawiasów, umieszczone jest ryglowanie i to na całej wysokości drzwi, a dzięki temu zagwarantowany jest najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Tego typu szafy są elementem, w który z całą pewnością warto zainwestować. Mowa tutaj zarówno o sytuacji, kiedy potrzebujemy pewnych rozwiązań dla miejsca pracy, ale i dla swojego domu. Są to produkty najwyższej jakości, które zostały wykonane z materiałów wysokiej klasy, co przekłada się na solidność, wytrzymałość oraz odporność, a w konsekwencji także na bezpieczeństwo całej, umieszczonej w nich zawartości. Jesteśmy przekonani, że przez długie lata będą wygodnym i funkcjonalnym w użytkowaniu meblem dla każdego klienta.
 

Szafy metalowe w Warszawie i nie tylko – różnorodne zastosowanie

Wszystkie, znajdujące się w naszej ofercie szafy metalowe do biura, to wersje dwudrzwiowe o kolorze jasno-szarym (popiel) RAL 7035 lub 7038. Ich cechą szczególną jest wyjątkowo staranne wykonanie, a wszystko to dla zapewnienia jak najwyższego poziomu funkcjonalności, ale też po to, aby użytkownik miał gwarancję pełnego bezpieczeństwa zawartości.

Ponadto, oferujemy także bardzo bogate wyposażenie dodatkowe, które pozwala na dostosowanie ich pod kątem indywidualnych potrzeb każdego klienta. Mowa tu m.in. o dodatkowych półkach, otworach montażowych, skrytkach wewnętrznych, kołkach montażowych, a także o nadstawkach o wymiarach podstawy, które pasują do danej szafy.

Asortyment naszego sklepu jest bardzo szeroki, dlatego z powodzeniem klienci odnajdą również specjalne, metalowe szafy ubraniowe oraz inne meble socjalne, które będą mogły doskonale sprawdzić się w formie skrytek, a to np. w zakładach pracy, w szkołach, w supermarketach, a także w wielu innych miejscach.


W przypadku oferty szaf na dokumenty niejawne, te spełniają wszelkie normy, dotyczące przechowywania dokumentów poufnych, tajnych oraz ściśle tajnych. Oferujemy darmowy transport wszystkich naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, których chętnie udzielą profesjonalnej porady, a także udzielą wszelkich odpowiedzi.

 

 


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.