0

Szafy biurowe

Szafy metalowe biurowe MS2

szafa na dokumenty

Szafa MS2 199

szafy metalowe Warszawa rodo

Nadstawka MS2

Szafy metalowe biurowe – oferta


Szafy metalowe produkcji Konsmetal to specjalistyczne meble do przechowywania zarówno dokumentów, jak i pieczątek oraz sprzętu biurowego. Świetnie sprawdzają się również w domowych gabinetach oraz garażach jako szafy na narzędzia. Korpus szaf oraz drzwi wykonane są ze sztywnego stalowego płaszcza z blachy o grubości 0,8 mm z usztywniającą wstawką. Wewnątrz znajdują się 4 półki o nośności 50 kg każda. Drzwi szaf blokowane są w trzech punktach za pomocą wpuszczanego zamka EuroLock z uchwytem. Zawiasy ukryto wewnątrz korpusu. Od strony zawiasów znajduje się ryglowanie na całej wysokości drzwi, dzięki czemu zapewniają one zadowalający poziom zabezpieczeń.


Szafy metalowe o różnym zastosowaniu


Wszystkie szafy metalowe biurowe z naszej oferty są szafami dwudrzwiowymi w kolorze jasnym szarym (popiel) RAL 7035. Charakteryzuje je staranne wykonanie, z myślą zarówno o funkcjonalności, jak i skutecznym zabezpieczeniu zawartości. Oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, dzięki któremu możliwe jest ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, m.in.:


• dodatkowe półki,
• skrytki wewnętrzne,
• otwory montażowe,
• kołki montażowe,
• nadstawki o wymiarach podstawy pasujących do szafy.


W asortymencie naszego sklepu znajdują się również szafy metalowe ubraniowe i inne meble metalowe socjalne, które sprawdzą się świetnie jako skrytki w zakładach pracy, szkołach, supermarketach i innych miejscach. Z kolei nasze szafy na dokumenty niejawne spełniają normy dotyczące przechowywania dokumentów poufnych, tajnych i ściśle tajnych. Oferujemy darmowy transport wszystkich naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

 


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.