0

Szafy biurowe

Szafy metalowe biurowe
 

szafa na dokumenty

Szafa MS2M 212

szafy metalowe Warszawa rodo

Szafa AM 2091

Szafy metalowe biurowe

Ład i porządek w przestrzeni biurowej to podstawa sprawnej działalności każdej firmy, instytucji, czy placówki edukacyjnej. Z myślą o tym oferta Konsmetal24 została uzupełniona o solidne szafy metalowe biurowe – oferujemy ich bogaty wybór. Wykonane z metalu propozycje odpowiedzią na oczekiwania nawet najbardziej użytkowników, a ich design wpasuje się do każdego wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Szafy metalowe na dokumenty biurowe – poznaj naszą ofertę

Firma Konsmetal oferuje swoim klientom specjalistyczne meble, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie wartościowych przedmiotów w firmie. Są to chociażby szafy na dokumenty RODO, pieczątki, czy też na sprzęt biurowy. Co więcej, doskonale sprawdzą się także w każdym domowym gabinecie, a także w prywatnych garażach, jako wygodne i solidne szafy na narzędzia. Wystarczy spojrzeć na modele, takie jak szafa metalowa AM 2091 zmontowana, aby zrozumieć z jak porządnego rodzaju sprzętem ma się do czynienia. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś zapewniającego wyższy poziom ochrony, warto zapoznać się z naszą ofertą na szafy metalowe na dokumenty niejawneWarto nadmienić, iż korpusy szaf, a także drzwi produkowane są ze sztywnego płaszcza z blachy, które grubość wynosi 0,7-1,0 mm, wraz z usztywniającą wstawką. Wewnątrz szafy umieszczone są 4 półki, których nośność wynosi 60 kilogramów. Drzwi szaf blokowane są w trzech punktach, a to przy pomocy wpuszczanego zamka EuroLock z uchwytem. Zawiasy z kolei, zostały umiejętnie ukryte wewnątrz korpusu, co przekłada się na względy estetyczne szafy. Po stronie zawiasów, umieszczone jest ryglowanie i to na całej wysokości drzwi, a dzięki temu zagwarantowany jest najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Szafy metalowe biurowe w Konsmetal24 - dlaczego warto?

Szafy metalowe biurowe są elementem, w który z całą pewnością warto zainwestować. Mowa tutaj zarówno o sytuacji, kiedy potrzebujemy pewnych rozwiązań dla miejsca pracy, ale i dla swojego domu. Są to produkty najwyższej jakości, które zostały wykonane z materiałów wysokiej klasy, co przekłada się na solidność, wytrzymałość oraz odporność, a w konsekwencji także na bezpieczeństwo całej, umieszczonej w nich zawartości. Jesteśmy przekonani, że przez długie lata będą wygodnym i funkcjonalnym w użytkowaniu meblem dla każdego klienta – nasza fabryka szaf metalowych biurowych to gwarancja satysfakcji.

Szafy metalowe w Warszawie i nie tylko – różnorodne zastosowanie

Wszystkie, znajdujące się w ofercie naszego sklepu z szafami metalowymi do biura produkty, to wersje dwudrzwiowe o kolorze jasno-szarym (popiel) RAL 7035 lub 7038. Ich cechą szczególną jest wyjątkowo staranne wykonanie, a wszystko to dla zapewnienia jak najwyższego poziomu funkcjonalności, ale też po to, aby użytkownik miał gwarancję pełnego bezpieczeństwa zawartości.Ponadto, oferujemy także bardzo bogate wyposażenie dodatkowe, które pozwala na dostosowanie ich pod kątem indywidualnych potrzeb każdego klienta. Mowa tu m.in. o dodatkowych półkach, otworach montażowych, skrytkach wewnętrznych, kołkach montażowych, a także o nadstawkach o wymiarach podstawy, które pasują do danej szafy.

Szafy na dokumenty - tylko u nas!

Asortyment naszego sklepu jest bardzo szeroki, dlatego z powodzeniem klienci odnajdą nie tylko metalowe szafy na dokumenty, ale również specjalne, metalowe szafy ubraniowe oraz inne meble socjalne, które będą mogły doskonale sprawdzić się w formie skrytek, a to np. w zakładach pracy, w szkołach, w supermarketach, a także w wielu innych miejscach. W przypadku oferty szaf na dokumenty niejawne, te spełniają wszelkie normy, dotyczące przechowywania dokumentów poufnych, tajnych oraz ściśle tajnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, których chętnie udzielą profesjonalnej porady, a także udzielą wszelkich odpowiedzi.

 

 


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.