0

Wrzutowe bez certyfitatu

Wrzutowe bez certyfikatu

Dostępne w tej kategorii sejfy wrzutowe bez certyfikatu służą do deponowania nadwyżki gotówki na stanowisku kasowym lub utargu w firmie bez konieczności jego otwierania. Mimo tego, że ich jakość nie została potwierdzona certyfikatami w całości - w dalszym ciągu zapewniają wysoki poziom ochrony, gwarantowany przez Konsmetal24.pl.  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej przystępnej cenowo oferty, równocześnie przypominając, że w naszej ofercie dostępne są również sejfy z szufladą wrzutową oraz sejfy z szufladą bębnową z certyfikatami.

Sejfy wrzutowe bez certyfikatu w Konsmetal24 - dlaczego warto?

Oferowane tutaj urządzenia depozytowe Koliber mimo, iż jako całość nie posiadają certyfikatu, to są zamykane zamkami certyfikowanymi - kluczowym w klasie A lub elektronicznym w klasie B (klasa B jest wyższą klasą). Zamek uruchamia system rygli o średnicy 20 mm, co stanowi wysoki poziom zabezpieczenia dla zdeponowanych przedmiotów. Przydatną funkcjonalnością tego rozwiązania jest fakt, że otwór wrzutowy może być usytuowany od góry lub z boku. Wrzut górny posiada wymiary 12 x 155 mm, natomiast otwór wrzutowy boczny 24 x 155 mm. Otwór wrzutowy boczny może być wykonany tylko w sejfie W45/15".

Sejfy wrzutowe bez certyfikatu - specyfika

We wnętrzu, w pobliżu otworu wrzutowego, jest zamontowany grzebień zabezpieczający zawartość przed jej wyciągnięciem, co stanowi dodatkowy atut oferowanego sprzętu. Dla zapewnienia wysokiej jakości produktu korpus sejfu został wykonany z blachy stalowej grubości 3,0 mm, drzwi są 2-u płaszczowe, a grubość płaszcza zewnętrznego drzwi wynosi 5,0 mm. Urządzenie należy przytwierdzać do podłoża lub do ściany. Interesują Cię szczegóły tej propozycji? Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem z sejfami wrzutowymi bez certfikatu! Zależy nam na tym, aby oferta Konsmetal24.pl była w pełni zrozumiała dla klientów, co prowadzi do satysfakcjonujących zakupów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.