0

Sejfy ognioodporne klasy 30 P oraz klasy I

Sejfy ognioodporne klasa 30P oraz antywłamaniowe klasa I


 

ASG 46-E

ASG 95-K


 

CECHY SEJFÓW ASG

- Sejfy ASG posiadają certyfikat odporności ogniowej LFS 30P (E-CBS) wg EN 15569 (30 minut dla dokumentacji papierowej). Gwarantuje on pełne bezpieczeństwo dokumentom papierowych na okres 30 minut w czasie pożaru.

- Sejfy posiadają również certyfikat klasy I wg normy EN 1143-1 wydany przez IMP. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, w sejfie można przechowywać walory do maksymalnie równowartości 120 średnich pensji krajowych, ten limit dotyczy wszystkich przedsiębiorców i określony jest w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 września 2010 r. Nie dotyczy osób fizycznych.

- Sejfy ognioodporne zamykane są jednym zamkiem kluczowym lub elektronicznym, zamki są certyfikowane w klasie A.

- Wielopłaszczowa konstrukcja drzwi i korpusu. Drzwi i korpus sejfu wypełnione materiałem ognioodpornym o składzie chronionym patentem

- Drzwi prawe grubości 95 mm, grubość ścian – 55 mm

- W szczelinie pomiędzy drzwiami i korpusem znajdują się uszczelki zwiększające swoją objętość pod wpływem wysokiej temperatury. W wyniku zwiększenia objętości szczelina zostaje wypełniona i odcina dostęp płomieni oraz gorącego powietrza do wnętrza sejfu.

- Drzwi sejfu ryglowane są na wszystkich krawędziach; od strony zamka oraz górnej i dolnej krawędzi ryglami ruchomymi, natomiast od strony zawiasów ryglem stałym.

- W przypadku próby włamania i ataku na układ ryglowy następuje blokada rygli.

- Zamek zabezpieczony przed rozwierceniem

- Kolor RAL 7035 ( jasnoszary)


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.