0

SKRYTKI DEPOZYTOWE

Szafa depozytowa SD 6M-KK

Szafa depozytowa SD 6M-KK
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 4 918,77 PLN netto
Stara cena: 4 918,77 PLN 3 999,00 PLN netto
Model: SD 6 M-KK. Wyposażenie - 6 skrytek zamykanych zamkami 2-u kluczowymi.
Status: W terminie 4-5 tygodni
Wysyłka: darmowa (przedpłata)
Wyposażenie dodatkowe
Zamiana zamków bez certyfikatu na zamki klasy A (Segm. dep.):
Wykonanie czoła drzwi z blachy nierdzewnej (Segm. dep. SD):

Opis produktu

Szafa depozytowa SD 6 M - KKPrzeznaczenie, funkcje oraz budowa szafy depozytowej

Oferowany segment wyposażony jest w 6 skrytek depozytowych.
Stosowane jako wyposażenie skarbców bankowych oraz recepcji hotelowych pod nadzorem. Służą jako urządzenie zabezpieczające rzeczy wartościowe zdeponowane przez klientów banku lub gościa hotelowego. Skrytki w tej szafie nie posiadają kaset depozytowych, a przedmioty umieszczne są bezpośrednio w skrytkach segmentu depozytowego. Skrytki zamykane są zamkami, ktore można uruchomić za pomocą dwóch różnych kluczy przy zachowaniu odpowiedniej procedury. Skrytki posiadają indywidualne oznakowanie. Wszystkie segmenty, bez względu na ilość skrytek jakie się w nim znajdują posiadają takie same wymiary gabarytowe. Segmenty można zestawiać w ciągi oraz kolumny. Najczęściej dolny segment ustawiany jest na cokole o wysokości 100 mm, pozwala to na swobodny dostęp do najniższej skrytki. Pomiędzy segmentem dolnym a górnym można zainstalować wysuwany stolik, pozwala to na postawienie na nim depozytu oraz rzeczy osobistych. Korpus oraz przegrody pomiędzy skrytkami wykonane są z blachy stalowej grubości 2 mm, drzwi grubości 3 mm.
Standardowo, drzwi skrytek malowane są na kolor zbliżony do aluminium. W wyposażeniu dodatkowym jest możliwość zmiany malowania na wyłożenie czoła skrytek szlifowaną blachą nierdzewną. Korpus segmentu depozytowego malowany jest na czarno.


Zamek stosowany do zamykania skrytek depozytowych jako standardowy.

Widok zamka dwucylindrycznego bez certyfikatu


        W wersji podstawowej, zamknięcie skrytek realizowane jest zamkiem cylindrycznym 2-u kluczowym bez certyfikatu (oznaczenie handlowe KK), zamek posiada 2 cylindry. Strażnik wprowadza swój klucz do pierwszego cylindra i zezwala na otwarcie zamka przez użytkownika skrytki. Użytkownik, wprowadza swój klucz do drugiego cylindra i po jego przekręceniu otwiera zamek. Strażnik wyjmuje swój klucz i udostępnia skrytkę. Po dokonaniu niezbędnych czynności związanych (włożeniem/wyjęciem depozytu z kasety) dokonuje zamknięcia skrytki swoim kluczem. Ponowne otwarcie skrytki depozytowej wymaga użycia klucza strażnika i klucza klienta. Klucze użytkownikow skrytek są różne do każdej ze skrytek, w komplecie są 2 klucze klienta. Standardowo, klucze strażnika są 2 na jeden segment depozytowy lub 2 na jeden zestaw skrytek depozytowych.


 

Zamyknięcie zamkiem klasy A - opcja dostępna w wyposażeniu dodatkowym

 

Widok zamka kluczowego Klasy A

Zamek klasy A w uchylonej skrytce

        Zamknięcie odbywa się certyfikowanym zamkiem 2-u kluczowym klasa A, (oznaczenie handlowe K). Drzwi skrytki posiadają 1 otwór kluczowy. Osoba sprawująca nadzór na skrytkami wprowadza swój klucz do zamka, odblokowuje częściowo zamek i wyjmuje klucz. Użytkownik, korzystając z tego samego otworu, wprowadza swój klucz odblokowując całkowicie zamek i otwiera skrytkę. Po zamknięciu skrytki i wyjęciu klucza przez użytkownika skrytki, ponowne jej otwarcie wymaga powtórzenia całej procedury od początku.


 

Przykladowy wygląd skrytek depozytowych.

 

Skrytka zamykana zamkiem 2-u kluczowym bez certyfikatu malowana w kolorze aluminium.

Skrytka zamykana zamkiem 2-u kluczowym klasy A. Czoło wyłożone blachą nierdzewną.


 
Wyposażenie dodatkowe.

 

Wysuwany stolik

Cokół pod segmenty


 

Parametry
Wysokość zew. 920 mm
Szerokość zew. 635 mm
Głębokość zew. 430 mm
Waga 84 kg.
Pojemność 8 skrytek

 Na osobne zlecenie dokonamy montażu w wyznaczonym miejscu.

Parametry
Podstawowe
Wysokość (mm):920
Szerokość (mm):635
Głębokość (mm):430
Pojemność (litry):6 skrytek
Waga (kg.):84
Kolor standardowy:Drzwi skrytek malowane w kolorze aluminium, korpus malowany na kolor czarny.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.